Menu Forum

Nájdem dobrého fotografa z Košíc na 12.7.2014?

22. apr 2014  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
slnecnicka33
2
Registrovala sa 14. marca 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky a 1 album. Okres Košice.
  • Svadba bola 12. júla 2014
    okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
slnecnicka33
2
Registrovala sa 14. marca 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky a 1 album. Okres Košice.
  • Svadba bola 12. júla 2014
    okres Košice
 Potrebujeme dobreho fotografa KE na 12.7.2014
viete o nejakom dobrom?
31. mar 2014 o 00:20  •  Svadba bola v júli 2014  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
matuskusnir
MATÚŠ a MIRKA
PRO

Foto a video - Okres Žilina
41
fotoportrét
fotoportrét
matuskusnir
MATÚŠ a MIRKA
PRO

Foto a video - Okres Žilina
41
 Dobry den,
som k dispozicii emoticon
31. mar 2014 o 05:28  •  matusmirka.sk/  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marekjanicko
Marek Janíčko
Marek Janíčko PRO

Foto a video - Okres Košice
24

“Minuly tyzden som uspesne zaviedol dalsi system zaloh na PC pre este vacsiu bezpecnost pri spracovani vasich fotografii. - Na detailoch zalezi.”
(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
marekjanicko
Marek Janíčko
Marek Janíčko PRO

24

“Minuly tyzden som uspesne zaviedol dalsi system zaloh na PC pre este vacsiu bezpecnost pri spracovani vasich fotografii. - Na detailoch zalezi.”
(Pred 3 rokmi)

Dobrý deň, spomínaný termín mám voľný. Rád by som Vám odporúčil osobne stretnutie počas ktorého vám budem môcť ukázať prácu a jednotlivé služby.
31. mar 2014 o 07:46  •  www.janicko.com  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
demockophoto (33 r.)
Daniel Democko photography - svadobné fotografie
Daniel Demočko PRO

8

“SVADOBNÉ ZVYKY A SYMBOLY - 2. časť O ŠATÁCH A DOPLNKOCH NEVESTY A ŽENÍCHA. Čítajte, za čo všetko na Vašej svadbe môže anglická kráľovná Viktória! Všetko na: http://www.demockophoto.eu/blog/svadobne-zvyky-a-symboly-ii-svadobne-saty-a-doplnky”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
demockophoto (33 r.)
Daniel Democko photography - svadobné fotografie
Daniel Demočko PRO

8

“SVADOBNÉ ZVYKY A SYMBOLY - 2. časť O ŠATÁCH A DOPLNKOCH NEVESTY A ŽENÍCHA. Čítajte, za čo všetko na Vašej svadbe môže anglická kráľovná Viktória! Všetko na: http://www.demockophoto.eu/blog/svadobne-zvyky-a-symboly-ii-svadobne-saty-a-doplnky”
(Pred 2 rokmi)

Dobry den, som fotograf z KE, Vas termin mam este volny a ponukam Vam svoje sluzby. Kompletne info najdete na mojej webstrankeemoticon
31. mar 2014 o 08:20  •  www.demockophoto.eu  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sokiphoto
sokiphoto
Erik Sokoli PRO

Foto a video - Okres Bardejov
5
fotoportrét
fotoportrét
sokiphoto
sokiphoto
Erik Sokoli PRO

Foto a video - Okres Bardejov
5
 Dobrý deň.
Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať.Rád poskytnem bližšie informácie.
S pozdravom
31. mar 2014 o 08:59  •  www.facebook.com/sokiphoto  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jankadz
Registrovala sa 12. augusta 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 21 príspevkov. Okres Spišská Nová Ves.
  • Svadba bola 2. októbra 2010
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
jankadz
Registrovala sa 12. augusta 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 21 príspevkov. Okres Spišská Nová Ves.
  • Svadba bola 2. októbra 2010
    okres Spišská Nová Ves
 Odporucam Daniel Democko - demockophoto emoticon
31. mar 2014 o 09:51  •  Svadba bola v októbri 2010  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jilekproduction (39 r.)
jilekproduction - foto - video
Mgr. Rastislav Jílek PRO

Foto a video - Okres Trebišov
24
fotoportrét
fotoportrét
jilekproduction (39 r.)
jilekproduction - foto - video
Mgr. Rastislav Jílek PRO

Foto a video - Okres Trebišov
24
 Dobrý deň! Ponúkame Vám naše služby teraz za zvýhodnenú cenu!
31. mar 2014 o 11:52  •  www.jilekproduction.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
barbra6
62
Registrovala sa 29. mája 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 69 príspevkov. Má 43 priateľov. Okres Prešov.
fotoportrét
fotoportrét
barbra6
62
Registrovala sa 29. mája 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 69 príspevkov. Má 43 priateľov. Okres Prešov.
 ja odporúčam Mareka Mačáka. Je z KE. má stránku svadobnyfotograf.sk alebo aj na FB ho najdes.. fotky si mozes pozriet v mojom albume.. my sme boli viac ako spokojní emoticon
31. mar 2014 o 12:52  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fotomoni
Fotomoni
Monika Klučiarová PRO

Foto a video - Okres Zlaté Moravce
4

“Srdečne pozdravujem všetky nevestičky a ženíchov. Máme tu máj - lásky čas a preto vám chcem zo srdca zaželať to najkrajšie prežitie tohto mesiaca spolu s vašimi láskami.”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
fotomoni
Fotomoni
Monika Klučiarová PRO

Foto a video - Okres Zlaté Moravce
4

“Srdečne pozdravujem všetky nevestičky a ženíchov. Máme tu máj - lásky čas a preto vám chcem zo srdca zaželať to najkrajšie prežitie tohto mesiaca spolu s vašimi láskami.”
(Pred 2 rokmi)

Krásne Vás pozdravujem, som zo Zlatých Moraviec, ale pôsobím na celom Slovensku a v Košiciach som už viackrát fotila svadby. Ak túžite po fotografiách, ktoré vyjadrujú Vašu osobnosť, krásu a vzájomnú lásku a emócie, potom si pri mojom štýle fotografovania zaiste prídete na svoje. Preto ak hľadáte fotografie plné ducha, neváhajte ma kontaktovať. Váš termín mám zatiaľ voľný. Ak sa vám moja práca páči, už teraz sa teším na fotografovanie Vášho svadobného dňa, ako i na spoločné prípravy na fotenie. Zatiaľ Vám zo srdca prajem pokojné a radostné dni svadobných príprav.
31. mar 2014 o 16:02  •  www.fotomoni.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fotografovanieeu (34 r.)
Svadobný Fotograf
Svadobný Fotograf PRO

Foto a video - Okres Námestovo
25

“Uvoľnil sa mi 8 a 28 október zľava 50% na plný balík. V Balíku máte Prvé fotografie do 48 hodín, Fotostena na svadbe, Fotoalbum, fotokniha, fotoplatno, fotoslideshow, 60 tlačených foto a omnoho viac..”
(Pred 2 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
fotografovanieeu (34 r.)
Svadobný Fotograf
Svadobný Fotograf PRO

Foto a video - Okres Námestovo
25

“Uvoľnil sa mi 8 a 28 október zľava 50% na plný balík. V Balíku máte Prvé fotografie do 48 hodín, Fotostena na svadbe, Fotoalbum, fotokniha, fotoplatno, fotoslideshow, 60 tlačených foto a omnoho viac..”
(Pred 2 mesiacmi)

Dobrý deň, termín zatiaľ voľný. emoticon
31. mar 2014 o 16:32  •  www.fotografovanie.eu  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
romikrajcovic (37 r.)
Roman Krajčovič Photography
Roman Krajčovič PRO

Foto a video - Okres Nové Zámky
14

“Https://vimeo.com/170657045 Jedno úžasné svadobné fotenie a to bol piatok 13-teho. Koľko sme sa nasmiali. :-) Milá Monika a Miško s Vami by som si to fotenie zopakoval kedykoľvek. :-) „ Milovať znamená hľadať šťastie toho druhého.“ - Sv. Don Bosco”
(Pred 5 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
romikrajcovic (37 r.)
Roman Krajčovič Photography
Roman Krajčovič PRO

Foto a video - Okres Nové Zámky
14

“Https://vimeo.com/170657045 Jedno úžasné svadobné fotenie a to bol piatok 13-teho. Koľko sme sa nasmiali. :-) Milá Monika a Miško s Vami by som si to fotenie zopakoval kedykoľvek. :-) „ Milovať znamená hľadať šťastie toho druhého.“ - Sv. Don Bosco”
(Pred 5 mesiacmi)

@slnecnicka33 Dobrý deň prajem, ponúkam vám svoje služby svadobného fotografa, zároveň dávam do pozornosti moju tvorbu, ktorú nájdete, aj na mojom webe. emoticon Som zo Západného Slovenska a pôsobím na celom našom malom Slovensku. emoticon
31. mar 2014 o 20:41  •  www.romiphoto.com  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
woowproduction
WooW Production - Svadobné Foto Video
WooW Production PRO

26

“Uz mate svojho vysnivaneho fotografa alebo kameramana - co tak vsetko spolocne v elegantnom prevedeni ? ;-) WooW Production Foto Video - od aprila nas najdete uz v 3 metropolach: Kosice, Praha, Kyjev http://woowpro.sk”
(Dnes)

fotoportrét
fotoportrét
woowproduction
WooW Production - Svadobné Foto Video
WooW Production PRO

26

“Uz mate svojho vysnivaneho fotografa alebo kameramana - co tak vsetko spolocne v elegantnom prevedeni ? ;-) WooW Production Foto Video - od aprila nas najdete uz v 3 metropolach: Kosice, Praha, Kyjev http://woowpro.sk”
(Dnes)

@slnecnicka33 Dobry den Skuste u nas , my mame kompletny servis zaruceny - tesime sa na Vas emoticon
2. apr 2014 o 10:53  •  www.woowpro.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
epfoto
EP-foto Erik Peržel
Erik Peržel PRO

Foto a video - Okres Prešov
6

“Svadobná fotografia Teraz zľava na predsvadobné foto - rande -30%. Posledné svad. termíny 2014zľava - 10%”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
epfoto
EP-foto Erik Peržel
Erik Peržel PRO

Foto a video - Okres Prešov
6

“Svadobná fotografia Teraz zľava na predsvadobné foto - rande -30%. Posledné svad. termíny 2014zľava - 10%”
(Pred 2 rokmi)

skuste pozrieť moje stránky
14. apr 2014 o 15:12  •  www.epfoto.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
demodeart
DéModé ART Studio
Nazadová PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
demodeart
DéModé ART Studio
Nazadová PRO

1
 @slnecnicka33 skúste si pozrieť našu stránku.
Viac ako len fotografia emoticon
22. apr 2014 o 18:24  •  www.demodeart.com  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".