Nájde voľného fotografa na máj 2014 do Bratislavy?

Profilova fotka
Svadba bude 10. mája 2014 v Bratislave.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Rád Vám ponúkam naše kompletné služby na Váš svadobný deň. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry veder termin 10.maja 2014 mam este volny :-)V pripade zaujmu ma kludne kontaktujte
Odpovedať
Profilova fotka
Rad vam ponuknem moje sluzby.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, my na termin 10.5. este nemame potvrdenu rezevaciu. Sme z Bratislavy :-) Rady ponukneme svoje sluzby.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, radi ponúkneme naše služby :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín je voľný, momentálne mám akciu -50% na všetky balíky... Rád zvečním Váš veľký deň...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj @ivkaq zatial mam volny termin 10.5, byvam v Bratislave, kludne sa mozeme stretnut ak sa ti zapacia moje fotky, tak ma nevahaj kontaktovat ;-) .
Odpovedať
Profilova fotka
@ivkaq Dobrý deň prajem, ponúkam vám svoje služby svadobného fotografa, zároveň dávam do pozornosti moju prácu, ktorú nájdete v mojom profile, aj na mojom webe. :) Som zo Západného Slovenska a pôsobím na celom našom malom Slovensku. :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň! Budem rád ak si pozriete moje portfolio, na mojom webe nájdete aj obsiahlu galériu s cenníkom :)
Odpovedať
Profilova fotka
kreatívne a s citom ...fotky pre Vás :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Rád by som Vám ponúkol novinku na slovenskom trhu v oblasti fotenia svadieb FunFace fotobox. Ide o jedinečne zariadenie vhodné na každú svadbu, párty, oslavu, či firemný večierok. Zábava, fotenie, posielanie foto ONLINE, ako aj tlačenie fotiek, to všetko FunFace fotobox hravo zvládne.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?