Najde sa tu skuseny fotograf ktory ma volny termin 12.9.2015 a trufa si nafotit svadbu ?

lokalita : pri Humennom
Odpovedať
Profilova fotka
nic v zlom ale urcite chcete niekoho kto si trufne na nafotenie svadby??? lebo moze to byt skuseny krajinkar co si mozno trufne vam to nafotit...ak mozem odporucam hladat skuseneho svadobneho fotografa ktory si trufne napr nafotit krajinku.... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať. Rád poskytnem bližšie informácie. S pozdravom
Odpovedať
Dobrý deň, Váš termín mám voľný. V prípade záujmu ma kontaktujte. Momentálne mám aj zľavu na kompletné svadobné fotenie. Viac z môjho portfólia si môžete pozrieť na mojom facebooku.
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravicko. Ak chcete byt s fotografom aj fotkami nadmieru spokojní, skuste si prezriet moj profil :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, ak Vás moja tvorba zaujme, budem rád, ak ma kontaktujete, termín je ešte voľný.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ak sa Vám moja práca páči a radi by ste využili moju kreativitu, môžete ma kontaktovať, aj cez môj web ktorý mám v profile, kde môžete toho vidieť viac. Termín mám voľný. Do správy som Vám poslal viac informácii. Ďakujem a pekný deň prajem Miro
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?