Menu Forum

Najde sa tu skuseny fotograf ktory ma volny termin 12.9.2015 a trufa si nafotit svadbu ?

22. aug 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
matt1st
Registroval sa 14. júna 2015 na mojasvadba.sk. Pridal 1 príspevok.
  • Svadba bola 12. septembra 2015
fotoportrét
fotoportrét
matt1st
Registroval sa 14. júna 2015 na mojasvadba.sk. Pridal 1 príspevok.
  • Svadba bola 12. septembra 2015
 lokalita : pri Humennom
14. jún 2015 o 20:14  •  Svadba bola v septembri 2015  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
tommyfoto (31 r.)
Tomáš Paule - Tommyfoto
Tomas Paule PRO

Foto a video - Okres Bánovce nad Bebravou
16

“Milé nevesty....ak planujete svadbu a este stale nemate svojho fotografa rad by som vam ponukol moje sluzby....Nejake terminy na rok 2017 su este volne.... Nejake komplet svadby odomna si mozete pozriet na mojom webe: http://www.tomaspaule.sk/blog/ pripadne ak by ste chceli vidiet este viac fotiek tak : https://www.facebook.com/SvadobnyFotografTomasPaule”
(Pred 1 týždňom)

fotoportrét
fotoportrét
tommyfoto (31 r.)
Tomáš Paule - Tommyfoto
Tomas Paule PRO

Foto a video - Okres Bánovce nad Bebravou
16

“Milé nevesty....ak planujete svadbu a este stale nemate svojho fotografa rad by som vam ponukol moje sluzby....Nejake terminy na rok 2017 su este volne.... Nejake komplet svadby odomna si mozete pozriet na mojom webe: http://www.tomaspaule.sk/blog/ pripadne ak by ste chceli vidiet este viac fotiek tak : https://www.facebook.com/SvadobnyFotografTomasPaule”
(Pred 1 týždňom)

nic v zlom ale urcite chcete niekoho kto si trufne na nafotenie svadby??? lebo moze to byt skuseny krajinkar co si mozno trufne vam to nafotit...ak mozem odporucam hladat skuseneho svadobneho fotografa ktory si trufne napr nafotit krajinku.... emoticon
15. jún 2015 o 08:17  •  www.tomaspaule.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sokiphoto
sokiphoto
Erik Sokoli PRO

Foto a video - Okres Bardejov
5
fotoportrét
fotoportrét
sokiphoto
sokiphoto
Erik Sokoli PRO

Foto a video - Okres Bardejov
5
 Dobrý deň.
Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať. Rád poskytnem bližšie informácie.
S pozdravom
15. jún 2015 o 19:41  •  www.facebook.com/sokiphoto  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
beshtia
19
Registrovala sa 19. októbra 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 33 príspevkov, 2 albumy a 1 inzerát. Má 8 priateľov. Sládkovičovo, okres Galanta.
fotoportrét
fotoportrét
beshtia
19
Registrovala sa 19. októbra 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 33 príspevkov, 2 albumy a 1 inzerát. Má 8 priateľov. Sládkovičovo, okres Galanta.
 Dobrý deň, Váš termín mám voľný. V prípade záujmu ma kontaktujte. Momentálne mám aj zľavu na kompletné svadobné fotenie. Viac z môjho portfólia si môžete pozrieť na mojom facebooku.
24. jún 2015 o 15:07  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra odkazy na svoje webové stránky.”
fotoportrét
fotoportrét
clavicle
Clavicle Photography
Milan Clavo PRO

Foto a video - Okres Bratislava
2
fotoportrét
fotoportrét
clavicle
Clavicle Photography
Milan Clavo PRO

2
 Zdravicko. Ak chcete byt s fotografom aj fotkami nadmieru spokojní, skuste si prezriet moj profil emoticon
7. júl 2015 o 06:05  •  www.claviclephotography.com  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
derikphoto
Svadba
Ján Varga PRO

Foto a video - Okres Sabinov
1
fotoportrét
fotoportrét
derikphoto
Svadba
Ján Varga PRO

Foto a video - Okres Sabinov
1
 Dobrý večer, ak Vás moja tvorba zaujme, budem rád, ak ma kontaktujete, termín je ešte voľný.
3. aug 2015 o 23:24  •  www.derikphoto.sk  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra odkazy na svoje webové stránky.”
fotoportrét
fotoportrét
miqocash
Svadobný módny fotograf Miqo Cash, EP
Miqo Cash, EP PRO

17

“Https://www.youtube.com/watch?v=x4t96t7fvfo”
(Pred 3 týždnami)

fotoportrét
fotoportrét
miqocash
Svadobný módny fotograf Miqo Cash, EP
Miqo Cash, EP PRO

17

“Https://www.youtube.com/watch?v=x4t96t7fvfo”
(Pred 3 týždnami)

Dobrý deň,

ak sa Vám moja práca páči a radi by ste využili moju kreativitu, môžete ma kontaktovať, aj cez môj web ktorý mám v profile, kde môžete toho vidieť viac. Termín mám voľný. Do správy som Vám poslal viac informácii.

Ďakujem a pekný deň prajem

Miro
22. aug 2015 o 17:23  •  www.miqocash.com  •  Páči sa mi to