Nájde sa šikovný fotograf na 13.9.2014 do Piešťan?

Nájde sa šikovný fotograf na 13.9.2014 - svadba v Piešťanoch?
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím, Váš termín mám voľný. Moju prácu aj cenu nájdete na mojej webovej stránke. S pozdravom, J.D.
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam Vám naše foto a video služby. V prípade záujmu sa s Vami rada dohodnem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@janina2014 Dobry. Urcite sa najde ;-) pozrite si moje prace ak vas oslovia som k dispozicii...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ak by sa vám zapáčil môj štýl, váš termín mám voľný. Do konca marca mám akciu. Môžete pozrieť na mojej webovej stránke v ponuke :)
Odpovedať
Profilova fotka
@janina2014 Dobrý večer prajem, ponúkam vám svoje služby svadobného fotografa, zároveň dávam do pozornosti moju tvorbu, ktorú nájdete, aj na mojom webe. :) Som zo Západného Slovenska a pôsobím na celom našom malom Slovensku. :)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) Dobrý večer, Rád Vám ponúkam naše kompletné služby na Váš svadobný deň. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, dovolte, aby som Vam ponukol svoje sluzby. Moja firma je na trhu 15 rokov a mame bohaté skusenosti v oblasti svadobnej fotografie a svadobneho videa v rámci celého Slovenska a aj mimo neho. Pracujeme s najmodernejšou technikou. Pozrite si, prosim, našu web stránku. Prajem Vam pekny den. Palo Kalivoda
Odpovedať
Profilova fotka
termin mam zatial volny, viac informacii mailom alebo na mojich www strankach ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín mám zatiaľ voľný a ponuku Vám posielam do IP. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Termín mám zatial volný , budem rád ak si pozriete na mojom webe portfólio s cenníkom :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, pravdaže sa nájde šikovný fotograf :-) . Váš termín mám zatiaľ voľný. Ak sa rozhodnete pre mňa, veľmi sa na Vás teším, ak by ste ma nekomunikovali, zo srdca vám prajem pokojný čas príprav a krásne prežitie Vášho svadobného dňa. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Rád by sme Vám ponúkol novinku na slovenskom trhu v oblasti fotenia svadieb FunFace fotobox. Ide o jedinečne zariadenie vhodné na každú svadbu, párty, oslavu, či firemný večierok. Zábava, fotenie, posielanie foto ONLINE, ako aj tlačenie fotiek, to všetko FunFace fotobox hravo zvládne.
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?