Nájde sa fotograf na 6.9.2014 do Bratislavy?

Hľadáme fotografa na 6.9.2014 do Bratislavy a Malaciek (bývame v Bratislave, hostina aj obrad budú v Malackách), pričom by sme chceli celodenné fotenie, t. j. od príprav, cez portréty, obrad, skupinové foto, hostinu do polnoci... Prípadné cenové ponuky poprosím do správy. Ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím, termín Vašej svadby mám zatiaľ voľný. Ponuku posielam do IP. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, veľmi rád pre Vás nafotím Vašu svadbu. Prosím pozrite si môj profil. Pokiaľ Vás moja ponuka zaujala môžete ma kontaktovať.
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam Vám moje služby :) viac info na mojom webe
Odpovedať
Profilova fotka
V prípade, že Vás moje portfólio zaujalo, neváhajte ma kontaktovať. Rád poskytnem bližšie informácie.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, radi by sme Vám ponúkli naše služby. Sme dvaja vyštudovaní profesionálni fotografi- manželia, ktorí ponúkajú originalitu a štýl do vašich svadobných fotiek. Pre viac info navštívte našu stránku, dopravu máme v rámci Slovenska zdarma. :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, veľmi rada Vám ponúknem naše foto (dcéra) a video (otec) služby. V prípade Vášho záujmu nemáme problém za Vami pricestovať. Ak by ste mali nejaké otázky rada Vám na ne odpoviem. Spolupracujeme taktiež s mnohými ľuďmi/firmami. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný večer! Vaše požiadavky na svadobné foto video Vám vieme splniť.V prípade záujmu Nás kontaktujte a dohodneme sa na všetkých vašich prianiach. S pozdravom SK
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Zdravím Vás, termín mám voľný, rád Vám ponúknem svoje služby. Detaily posielam v pošte.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý den, ak mate zaujem o zabavne fotenie na Vasej svadbe sme k dispozicii
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, velmi rad odfotografujem vasu svadbu. Ceny za moje sluzby a ukazky mojich prac najdete v mojom profile. Tesim sa na pripadnu spolupracu. Dakujem
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?