Menu Forum

Nájde sa fotograf na 14.9.2013 do Marianky pri Bratislave?

10. jún 2013  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
adad81
2
Registrovala sa 29. mája 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 5 príspevkov a 8 inzerátov. Má 3 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
adad81
2
Registrovala sa 29. mája 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 5 príspevkov a 8 inzerátov. Má 3 priateľov.
 Hľadáme kreatívneho svadobného fotografa/fotografku s umeleckým cítením na 14.09.13 miesto Marianka pri BA.
6. jún 2013 o 23:41  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
showcheeks
Showcheeks Photography™
Mgr. Art. Hana Šovčíková PRO

Foto a video - Okres Banská Bystrica
34

“Ahojte baby, ak hľadáte fotografa možno sa budete chcieť pozrieť na naše portfólio tu: www.showcheeks.sk alebo tu: https://www.facebook.com/showcheeks . Zaujme vás že dvoch vyštudovaných fotografov (manželov) dostanete stále za super cenu alebo to že si neúčtujeme dopravu na Slovensku? Voľné termíny na tento rok nájdete priamo na našej stránke. Nezabudnite do svadby aj relaxovať :-)”
(Dnes)

fotoportrét
fotoportrét
showcheeks
Showcheeks Photography™
Mgr. Art. Hana Šovčíková PRO

Foto a video - Okres Banská Bystrica
34

“Ahojte kočky, využite našu akciovú ponuku - fotenie v rámci celej SR- doprava zdarma. Sme dvaja vyštudovaní fotografi (manželia), fotíme aj na mobilnom fotopozadí s vtipnými rekvizitami, ktoré spestrí každú hostinu a je zárukou zábavy. :) Pre viac info ohľadom voľných termínov navštívte náš web www.showcheeks.sk alebo sa pozrite na náš facebook ;-) https://www.facebook.com/showcheeks”
(Dnes)

Dobry den, Vas termin mame stale volny, sme dvaja vystudovani fotografi, cestovanie v ramci celej SR mame gratis budeme radi, ked ked navstivite nas web pre viac info
9. jún 2013 o 21:12  •  www.showcheeks.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
videoluba (47 r.)
Video štúdio LUBA - Palo Kalivoda
Pavol Kalivoda PRO

Foto a video - Okres Bratislava
6
fotoportrét
fotoportrét
videoluba (47 r.)
Video štúdio LUBA - Palo Kalivoda
Pavol Kalivoda PRO

6
 Dobry den, skuste si pozriet moju pracu, v pripade, že sa Vam bude páčit, určite sa dohodneme emoticon
Palo Kalivoda
7. jún 2013 o 22:11  •  www.videoluba.sk  •  Páči sa mi to

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
clavicle
Clavicle Photography
Milan Clavo PRO

2
fotoportrét
fotoportrét
clavicle
Clavicle Photography
Milan Clavo PRO

2
 zdravim, som velmi kreativny fotograf a rad nafotim vasu svadbu emoticon viac info o mne v profile
10. jún 2013 o 04:02  •  www.claviclephotography.com  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
9. júl 2013 o 23:18 • fotograf123

Reklama