Menu Forum

Kameraman a fotograf na svadbu 5.9.2015

13. apr 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
martina1711
1
Registrovala sa 13. januára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 11 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 5. septembra 2015
    Svaty peter, okres Komárno
fotoportrét
fotoportrét
martina1711
1
Registrovala sa 13. januára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 11 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
 Ahojte, mame svadbu 5.9.2015 a potrebujem fotografa a kameramana. Najlepsie asi niekoho kto robi oboje a za dobru cenu.Poradte prosim okolie komarno a nove zamky
dakujem emoticon
2. apr 2015 o 13:16  •  Svadba bola v septembri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
marekjanicko
Marek Janíčko
Marek Janíčko PRO

Foto a video - Okres Košice
24

“Minuly tyzden som uspesne zaviedol dalsi system zaloh na PC pre este vacsiu bezpecnost pri spracovani vasich fotografii. - Na detailoch zalezi.”
(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
marekjanicko
Marek Janíčko
Marek Janíčko PRO

Foto a video - Okres Košice
24

“Minuly tyzden som uspesne zaviedol dalsi system zaloh na PC pre este vacsiu bezpecnost pri spracovani vasich fotografii. - Na detailoch zalezi.”
(Pred 3 rokmi)

@martina1711 Dobrý deň, som svadobný a portrétny fotograf a rád Vám ponúknem svoje služby.
3. apr 2015 o 20:33  •  www.janicko.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Včera)

fotoportrét
fotoportrét
Lucia Laczová PRO

27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Včera)

Dobrý deň,
rada Vám ponúknem naše služby. Sme tím ľudí a realizujeme svadby podľa požiadaviek klientov.
V prípade záujmu ma prosím kontaktujte... emoticon
Ďakujem
S pozdravom
4. apr 2015 o 09:55  •  www.daludape.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
martina1711
1
fotoportrét
fotoportrét
martina1711
1
 @daludapefotoavideostudio
Dobrý deň
chcela by som sa opýtať na cenovú ponuku ak by sme chceli aj kameramana a aj fotografa

Ďakujem
5. apr 2015 o 07:42  •  Svadba bola v septembri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
Lucia Laczová PRO

27

(Včera)

fotoportrét
fotoportrét
Lucia Laczová PRO

27

(Včera)

@martina1711 Dobrý deň, môžem Vás poprosiť o email? Všetky podrobné informácie Vám napíšem tam. emoticon
Ďakujem
S pozdravom
5. apr 2015 o 08:36  •  www.daludape.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
martina1711
1
fotoportrét
fotoportrét
martina1711
1
 @daludapefotoavideostudio
dobry den moj mail je martina17.markusekova@gmail.com
dakujem
6. apr 2015 o 11:51  •  Svadba bola v septembri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
Lucia Laczová PRO

27

(Včera)

fotoportrét
fotoportrét
Lucia Laczová PRO

27

(Včera)

@martina1711 Odoslala som Vám email. emoticon
6. apr 2015 o 15:13  •  www.daludape.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
deviephoto
deVie fotografka
Petra Podhradska PRO

Foto a video - Okres Zvolen
1

“Vážené budúce nevesty! z dôvodu zrušenia dovolenky sa mi uvolnili terminy na august. Ak je vasa svadba prave v auguste a este nemate fotografa, ponukam vam svoje sluzby.”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
deviephoto
deVie fotografka
Petra Podhradska PRO

Foto a video - Okres Zvolen
1

“Vážené budúce nevesty! z dôvodu zrušenia dovolenky sa mi uvolnili terminy na august. Ak je vasa svadba prave v auguste a este nemate fotografa, ponukam vam svoje sluzby.”
(Pred 1 rokom)

Dobry den! v dany termin Vam viem ponuknut moje sluzby, v pripade zaujmu a otazok ma nevahajte kontaktovat.
8. apr 2015 o 09:44  •  www.deviephoto.eu  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
svadbafotovideo
Svadobné foto a video na profesionálnej úrovni
Svadbafotovideo PRO

Foto a video - Okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
svadbafotovideo
Svadobné foto a video na profesionálnej úrovni
Svadbafotovideo PRO

Foto a video - Okres Michalovce
 Radi prídeme na Vašu svadbu, Vaš profi team,
Profesionálne spracovanie fotografií a videa. Svadobné foto od 265 EUR, Svadobný film od 299 EUR
13. apr 2015 o 10:42  •  www.svadbafotovideo.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to