Kameraman a fotograf, 8.06.2019, Košice

Ahojte hľadám kameramana a fotografa v Košiciach dátum svadby je 08.06.2018,neviete k niekom ? Ďakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, rád Vám ponúknem služby kameramana i fotografa v jednom výhodnom balíčku :-) Posielam Vám správu . Viac info i na webe , Pozdravujem, Milan
Odpovedať
Profilova fotka
@veronka2525 ahoj, pozrite si moje fotky, ak sa vam budu pacit, budem rad ak ma kontaktujete a doladime dalsie info..
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem, nech sa páči, poslal som Vám ponuku do IP.
Odpovedať
Profilova fotka
@veronka2525
Odpovedať
Profilova fotka
Som tu pre Vás!
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem milá budúca nevesta. Predstavujem Vám svoje svadobné portrétové fotografie a svoje portfólio, ktoré si môžete pozrieť v mojom albume alebo Facebook stránke. Ak Vás fotografie oslovia neváhajte ma kontaktovať, rád odpoviem na Vaše otázky a bližšie opíšem balík svadobného fotenia. Tomáš Zelinka
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Ja by som Vám chcel ponúknuť fotobúdku. Všetky podrobné informácie nájdete na mojom profile, no aj napriek tomu by som vám chcel upriamiť pozornosť na našú novú službu, ktorá je v cene prenájmu, a to je tvarovanie balónov deťom. Prajem pekný deň S pozdravom Michal Labuda a fotobudka Labudka do fotobudkovania
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň veľmi rada Vám ponúknem svoje služby. Pre bližšie informácie ma prosím kontaktujte v správe. 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?