Menu Forum

Kam sa ísť fotiť 20.4.2013 v okrese Levice?

13. dec 2012  • 
fotoportrét
fotoportrét
miska1251
16
Registrovala sa 13. decembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 35 príspevkov. Má 16 priateľov. Okres Levice.
fotoportrét
fotoportrét
miska1251
16
Registrovala sa 13. decembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 35 príspevkov. Má 16 priateľov. Okres Levice.
 Ahojte kočky poradte mi kde sa mame dat nafotit v okrese levic .. viete uz ma nebavi stale pozerat fotky svadieb čo su na hradoch, zamkoch... mne sa nieco pači take ako pripoda ... luka, vinica, kone, a nieco take...
13. dec 2012 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
beltain_drobnostky
6
Registrovala sa 27. novembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 38 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Krupina.
fotoportrét
fotoportrét
beltain_drobnostky
6
Registrovala sa 27. novembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 38 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Krupina.
 ahoj,
Nový Tekov - kone, možno pole (alebo to hocikde) emoticon
Levice - pod Šiklóšom je lúka .. bez okukovania okoloidúcich .. jedna príjazdová cesta;
Arborétum Mlyňany;
Mašekov mlyn, Vráble;
Park v Pustom Chotári - Beladice
.. je veľa toho, .. všade nájdeš niečo - možno aj za domom to máš, len chodiť s otvorenými očkami (bez urážky), lebo, najväčšie poklady máme väčšinou na dosah ruky a ani o tom nevieme emoticon
13. dec 2012 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miska1251
16
fotoportrét
fotoportrét
miska1251
16
 @beltain_drobnostky No ved toto ze mnoho krasnych miest mame na dosah a ja vzdy rozmyslam co by bolo najidealnejsie miesto pre nas..
13. dec 2012 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
beltain_drobnostky
6
fotoportrét
fotoportrét
beltain_drobnostky
6
 @miska1251 ťažko povedať .. Vy musíte vedieť .. my sa napríklad budeme fotiť v BA niekedy pred svadbou; vo svadobný deň sa nejak neplánujem fotiť, časovo by sme to asi nestíhali, keďže približný odhad je okolo 70-80 ľudí hlavne z BA + bude pár detí do 2r
alebo ešte ma napadol Krížny vrch, je tam spravený náučný chodník .. aj lavičky, aj studňa .. aj viničné domčeky .. a aj kostolík je tam, síce je zavretý, ale ako pozadie.. hm? ak si z LV, nemáš to ďaleko (smer na židovský cintorín a ešte ďalej dozadu, je tam prachová cesta .. alebo okolo elektrární, tam je myslím normal asfalt - ale je to zas ďaaaleko od studni)
13. dec 2012 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to