Hledáme svatebního fotografa na pátek 12.10.2018, Budmerice kaštiel (okr.Pezinok)

Profilova fotka
Na naši Česko- Slovenskou svatbu hledáme pohodového fotografa či fotografku který/á s námi oslaví jako jeden z prvních lidí naše první společné manželské kroky :-) Čestné místo u stolu s kompletním pohoštěním je z naší strany samozřejmostí. Děkujeme za nabídky!:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Skúste si pozrieť viac z mojej práce, ak Vás zaujme rád doplním bližšie info.
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň ak by sa vám naša tvorba páčila sme tu pre vás . Sme mladá dvojka plná nápadov . Písala som vám aj správu :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry deň, v prípade záujmu si skúste kliknúť na moju webovú stránku, nájdete tam aj portfólio aj cenník služieb.
Odpovedať
Profilova fotka
Fotografie z Budmeríc.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den Vam zelam Hanka a Erik, ak Vás zaujme moja FOTO tvorba, neváhajte ma kontaktovať :) Be happy ;) 0905469973
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, Váš termín mám zatiaľ voľný. Ponuku som poslala do IP :)
Odpovedať
Profilova fotka
Sme tu pre Vás!
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín mám voľný. Ak Vás moja práca zaujme, rada Vám poskytnem bližšie informácie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň, rád budem Vašim fotografom. Moju najviac aktuálnu tvorbu nájdete na web stránke a v časti svadobné príbehy uvidíte ukážky celodenných svadieb. Fotím reportážnym spôsobom a som členom asociácií reportážnych fotografov. Martin
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín mám voľný a myslím, že som aj pohodová 😁 Ak vás zaujala moja tvorba, neváhajte ma kontaktovať. Pripájam zopár fotografií
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den! Budmerice
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobry den, mame volny termin :) Pozrite si nasu pracu, mozno Vas zaujme. Pekny vecer prajem, Eva
Odpovedať
Profilova fotka
svadobný fotograf a kameraman Budmerice
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?