Hledáme svatebního fotografa 27.6.2015 Kežmarok

Dobrý den, hledáme se snoubenkou fotografa na focení svatby dne 27.6.2015 v Kežmarku a Ždiaru od rána do večera:). Budeme vděční za jakékoli reakce, případně nám prosím zašlete i cenové nabídky, předem děkujeme:)
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, skús pozrieť aj moje portfólio (aj na mojej FB stránke). Ak sa Ti zapáči, píš pre bližšie info :)
Odpovedať
Profilova fotka
;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Sme tu pre Vás! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať.Rád poskytnem bližšie informácie. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Vyberte to co Vam je pochuti,drzime palce, nechsa dari ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ponukam Vám svoje služby ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, váš termín mam volny, ak sa Vám moja práca bude páčiť určite sa dohodneme..
Odpovedať
Profilova fotka
Radi prideme, Vaš profi team, Profesionálne spracovanie fotografií a strih videa. Svadobné foto od 265 EUR Svadobný film od 300 EUR
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Pozrite moju prácu. Pokial Vás zaujme napíšte. Rád Vám urobím kvalitnú pamiatku na Vašu svadbu. Z úctou Peter Mrázik
Odpovedať
Profilova fotka
Volný fotograf na tento termín je Jozef BRAJER ..... https://www.google.sk/?gws_rd=ssl#q=j...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň, uvoľnil sa mi tento termín. Moju prácu si viete pozrieť na mojej novej WEB stránke alebo FB profile (odkaz z WEB-ky). Ak Vás moja práca zaujme, rád Vám pošlem cenník mojich služieb. S prianím pekného dňa - JOZEF BRAJER PHOTOGRAPHY
Odpovedať
Profilova fotka
Svadba s RBG STYLE Hľadáte svadobného fotografa, vizážistku, stylistku všetko v jednom ? Vsaďte na RBG STYLE tím profesionálov. Špecializujú sa od zachytenia atmosféry, svietenia, kompozície, vizáže, modelovaniu nechtov, 3D-6D mihalniciam až po výsledný efekt PERFEKTNÉ FOTKY z vášho jedinečného svadobného dňa. Tento RBG STYLE tím je flexibilný , príde za Vami hoci aj na kraj sveta . Hlavnou prioritou tohto tímu je spokojnosť zákazníkov.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?