Hledáme kameramana a fotofrafa na 12.7.2014 do Tatranské Lomnice

Dobrý den, hledáme fotografa a kameramana na focení svatby v Tatranské Lomnici. Jedná se o focení příprav, ext. a int. fotky, skupinové foto, oběd, zábava do cca 1h ranní nebo déle, dle domluvy. Fotografie jak na DVD, tak tištěné, zvukové DVD, album..... prosím nabídněte. Díky :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň! Ponúkame Vám naše služby!
Odpovedať
Dobry den rad by som vam ponukol nase sluzby. tvorbu najdete na tejto stranke v portfoliu, alebo na mkfot sk
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkame Vám naše služby kameramana a fotografa, pozrite si naše ponuky na našej stránke. Štúdio KAMA.
Odpovedať
Profilova fotka
dobry den, termin mam zatial volny, v pripade zaujmu o dalsie informacie vam ich rad poskytnem mailom alebo na mojich internetovych strankach ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kacka0902 Dobrý deň, som fotograf spod Tatier (Spišská Nová Ves:), Váš termín mám zatiaľ voľný a ponúkam Vám svoje služby. Kompletné info nájdete na mojej webstránke.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rada Vám ponúknem naše foto (dcéra) a video (otec) služby. Spolupracujeme tiež s rôznymi firmami a ľuďmi. V prípade Vášho záujmu nemáme problém za Vami pricestovať :) S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam Vám naše foto-video služby.
Odpovedať
Profilova fotka
@kacka0902 Dobrý deň, Váš termín mám zatiaľ voľný a ponuku Vám posielam do IP. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, Váš termín mám zatiaľ voľný. Pozrite si moju webstránku a ak sa Vám moje práce zapáčia, budem rada ak ma kontaktujete :)
Odpovedať
Dobrý večer, všem velmi děkujeme za nabídky, máme vybráno ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, dovolte, aby som Vam ponukol svoje sluzby. Moja firma je na trhu 15 rokov a mame bohaté skusenosti v oblasti svadobnej fotografie a svadobneho videa v rámci celého Slovenska a aj mimo neho. Pracujeme s najmodernejšou technikou. Pozrite si, prosim, našu web stránku. Prajem Vam pekny den. Palo Kalivoda
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@kacka0902 Dobrý deň, som svadobný a portrétny fotograf z Košíc a rád by som Vám dal do pozornosti moju tvorbu.
Odpovedať
Profilova fotka
Som vám k dispozícií ! :)
Odpovedať
Profilova fotka
pozrite i moje svadobné fotografie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, špecializujem sa na svadobnú fotografiu, pozrite si môj web alebo portfólio prípadne hodnotenia na FaceBook stránke, ak Vás moje práce zaujmú, veľmi rád nafotím Váš veľký deň.. Prajem pekný deň Vlado
Odpovedať
Profilova fotka
Som vám plne k dispozícií :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam Vám moje služby
Odpovedať
Profilova fotka
@kacka0902 ak je to aktualne skuste u nas :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj my máme voľný tento termín, mrknite na náš profil alebo webovú stránku. Krásne fotky za najlepšie ceny :)
Odpovedať
Profilova fotka
pozrite si aj moju stranku :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Rád by sme Vám ponúkol novinku na slovenskom trhu v oblasti fotenia svadieb FunFace fotobox. Ide o jedinečne zariadenie vhodné na každú svadbu, párty, oslavu, či firemný večierok. Zábava, fotenie, posielanie foto ONLINE, ako aj tlačenie fotiek, to všetko FunFace fotobox hravo zvládne.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň ak ste sa ešte nerozhodli taktiež by som vám rada ponúkla moje služby. Fotografujem v rámci celého Slovenska . A ak máte radi netradičné fotenie, ktoré nie je len o povinnom ,,svadobnom foto v " ale aj o krásnych spomienkach som tu pre vás.
Odpovedať
Dobrý deň, radi Vám ponúkneme naše služby. Pozrite si naše portfólio.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň! Termín mám volný, budem rád ak si prezriete moje portfólio na mojom webe a kontaktujete ma :)
Odpovedať
Profilova fotka
Rada Vám ponúknem svoje služby :) Pôsobím v Poprade, takže okolie poznám veľmi dobre. Ponúkam krásne fotografie, profesionalitu a to všetko za bezkonkurenčné ceny :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, prídeme za Vami ! Ponúkame Vám naše služby, urobíme Vám nádherné fotografie, ak by ste mali záujem , tak aj video v najvyššej kvalite a filmovom prevedení. Cenová dohoda možná. Termín máme zatiaľ voľný :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?