Hľadáme fotografa, Zochova chata, 11.5.2019

Ahojte, hľadáme dobrého fotografa na našu svadbu v Hoteli Zochova chata 11.5.2019. Poprosím ponuky aj s uvedenými cenami. Ďakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kikus2110
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry deň, v prípade záujmu si skúste kliknúť na moju webovú stránku, nájdete tam aj portfólio aj cenník služieb.
Odpovedať
Profilova fotka
Pekny den, ponuku som Vám poslala do IP :)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný večer prajem, Váš termín mám voľný. Pokiaľ Vás moja práca zaujme, rád poskytnem viac info. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravim! Cenovu ponuku mate v sprave :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Milá budúca nevestička, ak Vás zaujme moja foto tvorba, neváhajte ma kontaktovať. Termín Vašej svadby mam voľný :) Be happy ;) 0905469973
Odpovedať
Profilova fotka
ak by sa vám naša tvorba páčila a mali by ste záujem sme tu pre vás sme mladá dvojka s kopou nápadov
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, Vas termin mam zatial volny a velmi rad Vam poslem cenovu ponuku. Moju tvorbu si prosim pozrite na mojom webe :-) Som dokumentarny fotograf, skutocne a neopakovatelne momenty su pre mna na prvom mieste. Verim, ze moje fotografie v portfoliu - svadobne pribehy su toho dokazom. Prajem prijemne svadobne planovanie Marek
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň, svoju ponuku som Vám poslala v správe ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rada Vám ponúknem naše foto alebo video služby. V prípade, že Vás zaujala naša tvorba rada Vám odpoviem na akékoľvek otázky. :-) Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Máte odo mňa IP :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň, môžete ma kontaktovať, termín mám voľný.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, termin mam este volny, ak Vas moja tvorba zaujme nevahajte ma kontaktovat. Cennik a tvorbu najdte na mojich strankach. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím. Termín mám voľný :) moje portfólio nájdete na profile / webe / instagrame. V prípade záujmu rád poskytnem ďalšie informácie :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?