Menu Forum

Hladame fotografa na termin 22.8.2015 v Ziline

15. júl 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
lula0204
Registrovala sa 24. mája 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Okres Žilina.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
lula0204
Registrovala sa 24. mája 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Okres Žilina.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahojte, hladame fotografa na nasu svadbu 22.8.2015 v Ziline, mate prosim niekto volno v tomto termine? Dakujem emoticon
24. máj 2015 o 22:32  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
tutuphoto
Radka & Silvia TuTu photography
TuTu photography PRO

Foto a video - Okres Žilina
13

“Hľadáte svadobného fotografa? Ponúkame posledné voľné jesenné a zimné termíny! Budeme rady, ak si nás zarezervujete. Našu prácu si môžete pozrieť na našej stránke alebo v ukážkovej fotoknihe. https://www.saal-digital.cz/servis/spolecna-objednavka/?KVgC4p6gPV7lV1qo8VtkzNc97zmcvt8VsGrTjbya”
(Pred 4 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
tutuphoto
Radka & Silvia TuTu photography
TuTu photography PRO

Foto a video - Okres Žilina
13

“Hľadáte svadobného fotografa? Ponúkame posledné voľné jesenné a zimné termíny! Budeme rady, ak si nás zarezervujete. Našu prácu si môžete pozrieť na našej stránke alebo v ukážkovej fotoknihe. https://www.saal-digital.cz/servis/spolecna-objednavka/?KVgC4p6gPV7lV1qo8VtkzNc97zmcvt8VsGrTjbya”
(Pred 4 mesiacmi)

Ahoj @lula0204, termín máme voľný, ponúkam vám naše služby, veľmi rady nafotíme vašu svadbu. Skúste pozrieť naše práce, ak sa Ti páčia napíš do IP pre bližšie info emoticon
24. máj 2015 o 23:02  •  www.tutuphoto.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jlfoto
JLfoto.eu
Jozef Lelovič PRO

Foto a video - Okres Hlohovec
PRO Shop: 5 inzerátov
13
fotoportrét
fotoportrét
jlfoto
JLfoto.eu
Jozef Lelovič PRO

Foto a video - Okres Hlohovec
PRO Shop: 5 inzerátov
13

25. máj 2015 o 08:24  •  www.jlfoto.eu  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
amelly_e
4
Registrovala sa 13. mája 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 39 príspevkov. Má 10 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
amelly_e
4
Registrovala sa 13. mája 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 39 príspevkov. Má 10 priateľov.
 skús http://www.urammichal.sk/
25. máj 2015 o 09:51  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rbgstyle
RBGSTYLE
Tomáš Rázga PRO

Foto a video - Okres Poprad
fotoportrét
fotoportrét
rbgstyle
RBGSTYLE
Tomáš Rázga PRO

Foto a video - Okres Poprad
 Neviete si vybrať svadobného fotografa?
Vyskúšajte RBG STYLE a máte postarané nielen o fotografa ale aj o vizážistku, ktorá sa venuje aj modelovaniu nechtov, 3D-6D mihalniciam. S týmto tímom profesionálov máte postarané o viac problémov. Snažia sa zachytiť prirodzenú krásu než umelú dokonalosť. Preferujú skôr zachytenie atmosféry , aby ste mali na čo po rokoch spomínať.
Zažite ich aj na Vašej svadbe hocikde na Slovensku.
25. máj 2015 o 10:39  •  www.rbgstyle.com  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
romikrajcovic (37 r.)
Roman Krajčovič Photography
Roman Krajčovič PRO

Foto a video - Okres Nové Zámky
14

“Https://vimeo.com/170657045 Jedno úžasné svadobné fotenie a to bol piatok 13-teho. Koľko sme sa nasmiali. :-) Milá Monika a Miško s Vami by som si to fotenie zopakoval kedykoľvek. :-) „ Milovať znamená hľadať šťastie toho druhého.“ - Sv. Don Bosco”
(Pred 5 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
romikrajcovic (37 r.)
Roman Krajčovič Photography
Roman Krajčovič PRO

Foto a video - Okres Nové Zámky
14

“Https://vimeo.com/170657045 Jedno úžasné svadobné fotenie a to bol piatok 13-teho. Koľko sme sa nasmiali. :-) Milá Monika a Miško s Vami by som si to fotenie zopakoval kedykoľvek. :-) „ Milovať znamená hľadať šťastie toho druhého.“ - Sv. Don Bosco”
(Pred 5 mesiacmi)

Pekný deň prajem. Pozrite si aj moje svadobné fotografie emoticon
25. máj 2015 o 14:09  •  www.romiphoto.com  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radovan2511
Radovan Škohel
Radovan Škohel PRO

Foto a video - Okres Malacky
10
fotoportrét
fotoportrét
radovan2511
Radovan Škohel
Radovan Škohel PRO

Foto a video - Okres Malacky
10
 Ahoj, pokiaľ ešte nemáš vybrané skús pozrieť aj moju tvorbu a web emoticon
2. jún 2015 o 22:24  •  www.radovanskohel.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Pred 6 dňami)

fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Pred 6 dňami)

Dobrý deň,
v prípade záujmu sa mi prosím ozvite nakoľko Váš termín ešte máme voľný. emoticon Sme tím ľudí a zabezpečujeme komplet svadobné služby podľa požiadaviek klientov.
Ďakujem
S pozdravom
3. jún 2015 o 08:19  •  www.daludape.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
branislav_stefanik_fotoatelier
Branislav Stefanik FOTO-VIDEO ATELIER
Branislav Stefanik PRO

Foto a video - Okres Prešov
8

“Https://vimeo.com/187946701 Posledne voľné termíny pre r. 2017 ;)”
(Pred 5 dňami)

fotoportrét
fotoportrét
branislav_stefanik_fotoatelier
Branislav Stefanik FOTO-VIDEO ATELIER
Branislav Stefanik PRO

Foto a video - Okres Prešov
8

“Https://vimeo.com/187946701 Posledne voľné termíny pre r. 2017 ;)”
(Pred 5 dňami)

mame volny termin emoticon
4. jún 2015 o 16:00  •  www.branislavstefanik.com  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simonross (38 r.)
Simon Ross - Svadobný fotograf
Simon Ross PRO

Foto a video - Okres Zvolen
9

“Kombináciou fotožurnalistiky a moderného fotografovania vytvorím ohromujúce a umelecké fotografie Vášho svadobného dňa, ktoré Vám vyrozprávajú svoj jedinečný príbeh. Viac v profile alebo na mojej stránke.”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
simonross (38 r.)
Simon Ross - Svadobný fotograf
Simon Ross PRO

9

“Kombináciou fotožurnalistiky a moderného fotografovania vytvorím ohromujúce a umelecké fotografie Vášho svadobného dňa, ktoré Vám vyrozprávajú svoj jedinečný príbeh. Viac v profile alebo na mojej stránke.”
(Pred 2 rokmi)

Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...
9. jún 2015 o 14:22  •  www.simonross.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sueart
Martin Almáši - svadobný fotograf
Martin Almáši PRO

23
fotoportrét
fotoportrét
sueart
Martin Almáši - svadobný fotograf
Martin Almáši PRO

23
 Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si aj web stránky. Keď Vás moja tvorba zaujme, rád Vám odpoviem na otázky. emoticon
9. jún 2015 o 20:09  •  www.sueart.eu  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
peonia
2
Registrovala sa 8. októbra 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 85 príspevkov a 3 albumy. Má 4 priateľov. Okres Dolný Kubín.
  • Svadba bola 13. júna 2015
    okres Dolný Kubín
fotoportrét
fotoportrét
peonia
2
Registrovala sa 8. októbra 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 85 príspevkov a 3 albumy. Má 4 priateľov. Okres Dolný Kubín.
  • Svadba bola 13. júna 2015
    okres Dolný Kubín
 Na 100% odporucam Janka Mikulovskeho, my sme ho mali na nasej svadbe a bol uzasny!!!!!!!!!!!aj fotky su bozske
pokukaj na jeho stránke fotky a sama uvidis aku ma krasnu pracu
18. jún 2015 o 17:50  •  Svadba bola v júni 2015  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra odkazy na webové stránky.”
fotoportrét
fotoportrét
beshtia
19
Registrovala sa 19. októbra 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 33 príspevkov, 2 albumy a 1 inzerát. Má 8 priateľov. Sládkovičovo, okres Galanta.
fotoportrét
fotoportrét
beshtia
19
Registrovala sa 19. októbra 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 33 príspevkov, 2 albumy a 1 inzerát. Má 8 priateľov. Sládkovičovo, okres Galanta.
 Dobrý deň, Váš termín mám voľný. V prípade záujmu ma kontaktujte. Momentálne mám aj zľavu na kompletné svadobné fotenie. Viac z môjho portfólia si môžete pozrieť na mojom facebooku.
24. jún 2015 o 15:32  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra odkazy na svoje webové stránky.”
fotoportrét
fotoportrét
clavicle
Clavicle Photography
Milan Clavo PRO

Foto a video - Okres Bratislava
2
fotoportrét
fotoportrét
clavicle
Clavicle Photography
Milan Clavo PRO

Foto a video - Okres Bratislava
2
 Zdravicko. Som z nedalekeho Martina. Ak chcete byt s fotografom aj fotkami nadmieru spokojní, skuste si prezriet moju stránku ;)
7. júl 2015 o 05:56  •  www.claviclephotography.com  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra odkazy na svoje webové stránky.”
fotoportrét
fotoportrét
fotografovanieeu (34 r.)
Svadobný Fotograf
Svadobný Fotograf PRO

Foto a video - Okres Námestovo
25

“Uvoľnil sa mi 8 a 28 október zľava 50% na plný balík. V Balíku máte Prvé fotografie do 48 hodín, Fotostena na svadbe, Fotoalbum, fotokniha, fotoplatno, fotoslideshow, 60 tlačených foto a omnoho viac..”
(Pred 2 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
fotografovanieeu (34 r.)
Svadobný Fotograf
Svadobný Fotograf PRO

Foto a video - Okres Námestovo
25

“Uvoľnil sa mi 8 a 28 október zľava 50% na plný balík. V Balíku máte Prvé fotografie do 48 hodín, Fotostena na svadbe, Fotoalbum, fotokniha, fotoplatno, fotoslideshow, 60 tlačených foto a omnoho viac..”
(Pred 2 mesiacmi)

@lula0204 Dobrý deň, pokiaľ ste si ešte nevybrala, tak aj mne sa uvoľnil Váš termín.
15. júl 2015 o 18:05  •  www.fotografovanie.eu  •  Páči sa mi to