Menu Forum

Hľadáme fotografa na svadbu 9.9.2017 vo Veľkej Pake

21. sep 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
kdominikaa
Registrovala sa 20. septembra 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Okres Bratislava.
  • Svadba bude 9. septembra 2017
fotoportrét
fotoportrét
kdominikaa
Registrovala sa 20. septembra 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Okres Bratislava.
 Ahojte,

hľadáme fotografa na našu svadbu, ktorá bude 9.9.2017 vo Veľkej Pake (pri Šamoríne). Obrad aj hostina bude na jednom mieste. Mali by sme záujem o fotenie portrétov pred svadbou, obrad a hostinu. Rozpočet máme do tých 400 eur. Ďakujem za rady a návrhy.
20. sep o 12:55  •  Svadba bude v septembri 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
mvphotography
M.V Photography
PRO

Foto a video - Okres Partizánske
7

“Zľava 50 eur na všetky svadby v mesiacoch : apríl, september , október, november a december 2017. Plati pre takmer všetky aktuálne svadobné balíčky. Pre viac info ohľadne voľných termínov alebo kompletnej cenovej ponuky nás neváhajte kontaktovať do internej pošty alebo e-mailom. Okrem toho budúcoročné nevestičky dostanú svoj svadobný balíček v podobe drevenej krabičky s dreveným vyrezávaným USB a vytlačenými”
(Pred 1 týždňom)

fotoportrét
fotoportrét
mvphotography
M.V Photography
PRO

Foto a video - Okres Partizánske
7

“Zľava 50 eur na všetky svadby v mesiacoch : apríl, september , október, november a december 2017. Plati pre takmer všetky aktuálne svadobné balíčky. Pre viac info ohľadne voľných termínov alebo kompletnej cenovej ponuky nás neváhajte kontaktovať do internej pošty alebo e-mailom. Okrem toho budúcoročné nevestičky dostanú svoj svadobný balíček v podobe drevenej krabičky s dreveným vyrezávaným USB a vytlačenými”
(Pred 1 týždňom)

@kdominikaa dobrý deň
Pôsobíme na celom území Slovenska
V prípade záujmu o cenník nás neváhajte kontaktovať
Mirka a Mato
20. sep o 13:20  •  prerábame  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ajaku
Anna K
Anna Kulacs PRO

Foto a video - Okres Bratislava
PRO Shop: 1 inzerát
4

“Milé budúce nevesty, ak ešte nemáte svojho svadobného fotografa, rada nafotím Váš veľký deň. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať. Moja stránka www.fotoatelierrodfo.blogspot.com”
(Pred 3 týždnami)

fotoportrét
fotoportrét
ajaku
Anna K
Anna Kulacs PRO

PRO Shop: 1 inzerát
4

“Milé budúce nevesty, ak ešte nemáte svojho svadobného fotografa, rada nafotím Váš veľký deň. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať. Moja stránka www.fotoatelierrodfo.blogspot.com”
(Pred 3 týždnami)

Už som v Pake fotila, krásne miesto ste si vybrali, rada nafotím Váš deň. Na otázky rada odpoviem
20. sep o 13:32  •  www.fotoatelierrodfo.blogspot.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fotografovanieeu (34 r.)
Svadobný Fotograf
Svadobný Fotograf PRO

Foto a video - Okres Námestovo
25

“Uvoľnil sa mi 8 a 28 október zľava 50% na plný balík. V Balíku máte Prvé fotografie do 48 hodín, Fotostena na svadbe, Fotoalbum, fotokniha, fotoplatno, fotoslideshow, 60 tlačených foto a omnoho viac..”
(Pred 2 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
fotografovanieeu (34 r.)
Svadobný Fotograf
Svadobný Fotograf PRO

Foto a video - Okres Námestovo
25

“Uvoľnil sa mi 8 a 28 október zľava 50% na plný balík. V Balíku máte Prvé fotografie do 48 hodín, Fotostena na svadbe, Fotoalbum, fotokniha, fotoplatno, fotoslideshow, 60 tlačených foto a omnoho viac..”
(Pred 2 mesiacmi)

@kdominikaa
20. sep o 14:03  •  www.fotografovanie.eu  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tonobalucha
slobodnyfotograf.sk
PRO

fotoportrét
fotoportrét
tonobalucha
slobodnyfotograf.sk
PRO

Dobrý deň, na Váš termín som Vám k dispozícii. Cenník služieb zasielam internou poštou.
20. sep o 15:07  •  www.slobodnyfotograf.sk/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kdominikaa
fotoportrét
fotoportrét
kdominikaa
 ďakujem veľmi pekne za všetky príspevky, fotografa sa nám už podarilo nájsť,tak idem hľadať DJ-a emoticon
21. sep o 08:22  •  Svadba bude v septembri 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to