Hľadáme fotografa na svadbu 8.7.2017 v Svätom Jure

Ahojte, hľadáme fotografa na svadbu 8.7.2017 v Svätom Jure pri Bratislave.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, termín mám voľný, skús pozrieť, na otázky rada odpoviem. Balík viem vyskladať podľa Vašich predstáv
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, na Váš termín som Vám k dispozícii. Bližšie informácie som Vám zaslal internou poštou.
Odpovedať
Profilova fotka
@lucidano ahoj, pozrite si moje fotky na webe, ak sa budú páčiť budem rád ak sa ozvete.
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň Vám prajem. Ponúkam Vám moje fotoslužby. Pozrite si moju prácu tu na Moja svadba alebo na mojom webe či Fb profile. Ďakujem, teším sa na prípadnú spoluprácu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam svoje služby, poslal som Vám internú poštu so všetkými informáciami.
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem, bolo by mi cťou byť súčasťou Vašeho veľkého dňa :) https://youtu.be/iA0v6QqiiLE
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, skúste pozrieť aj moje práce :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ak by sa vám páčila naša tvorba budeme vás s radosťou sprevádzať počas vášho veľkého dňa D. Sme mladá dvojka plná nápadov teraz celý január ponúkame aj Novoročnú zľavu
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám naše foto a video služby. :-) V prípade, že máte nejaké otázky poprosím IP veľmi rada Vám odpoviem. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, pozrite si moju stránku, kde nájdete cenník aj moju prácu. Ako bonus pridávam ručne robený svadobný album s Vašimi fotkami a dvomi USB v exkluzívnom balení. Pri fotení môžete využiť svadobné rekvizity alebo fotopozadie. V prípade otázok som Vám k dispozícii. Roman
Odpovedať
Profilova fotka
Sme mladá dvojka s ktorou sa nudiť nebudete máme plno nápadov a budeme vás radi sprevádzať vaším veľkým dňom
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@lucidano pozrite si aj moje svadobne fotografie, viac info na webe
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobry den prajem, termin je zatial k dispozicii. Viac o mojej tvorbe najdete na mojej web stranke, FB alebo instagrame. Dakujem pekne!
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkame kamerovanie a fotografovanie s profesionálnym prístupom. Ak máte záujem napíšte nám správu a pošleme Vám cenník. Amy Klusová - fotografie Lucka - svadobný kameraman Pekný deň!
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?