Hľadáme fotografa na svadbu 27.5.2017 v Púchove

Dobry den! Hladame dobreho fotografa(fotografku)na svadbu,termin 27.5.2017,svadba sa bude konat v okrese Puchov. Za pomoc vopred dakujem!
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, info v sprave
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň uvoľnil sa nám tento termín skrz prolémi ktoré mala nevesta so sálou takže termín je voľný radi vám ho ponúkneme aj so zľavou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si moju tvorbu. Ke´d budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem.
Odpovedať
@nikoletka258 Dobrý večer, chcela by som sa opýtať na koľko by vyšlo celodenné fotenie svadby , za odpoveď ďakujem.
Odpovedať
@marhula165 pokiaľ by ste chceli poslať aj cenník tak na email 165marhula@azet.sk, ďakujem
Odpovedať
@marhula165 ja mozem dat tip sice na neprofesionalneho fotografa, (teda takeho co sa tym nezivi, ma to len ako hobby :) ak hladate lacnejsiu variantu :) M.Barcik z NM okresu, fotil aj tuna jednej neveste davnejsie http://www.mojasvadba.sk/blog/janett8... ked chcete dam vam do spravy fb kontakt ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, ak ste sa ešte nerozhodli pre svojho fotografa, skúste pozrieť aj môj web. Ďakujem Pekný večer.
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, malá ukážka mojej práce. Viac info na mojej stránke. Vďaka!
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Veľmi pekne Vám ďakujem za Vaše ponuky a ochotu :-)
Odpovedať
Dakujem vsetkym za ponuky,fotograf uz je zajednany. Vdaka
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@marhula165 Dobrý deň a aký máte dátum svadby ? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám naše foto a video služby. V prípade, že máte nejaké otázky odpoviem Vám prostredníctvom IP alebo emailu. :-) Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?