Hľadáme fotografa na svadbu, 24.08.2019, Bratislava

Hľadéme fotografa na našu svadbu 24.08.2019 Hostina sa koná vo Wellness Hotel Spark (medzi Malackami a Plaveckým Štvrtkom) a samotný obrad sa bude konať tu alebo v Bratislave - Devínska Nová Ves.
Odpovedať
Profilova fotka
@aneta03
Odpovedať
Dobrý deň, Váš termín mám voľný, viac info nájdete na mojej webstránke :)
Odpovedať
Profilova fotka
ak by ste mali záujem a naša tvorba sa vám páčila sme tu pre vás
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý, zatiaľ voľné ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, termín voľný, ukážka mojej svadby napríklad tu: https://www.youtube.com/watch?v=Cy2WQ... Viac info nájdete na mojom webe alebo tu na profile.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer. Budem rad, ked si pozriete moju pracu. Ponuku som Vam poslal do spravy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Milá budúca nevestička, ak Vás zaujme moja foto tvorba, neváhajte ma kontaktovať. Termín Vašej svadby mám voľný :) Be happy ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@aneta03 Dobrý večer. Váš termín mám voľný. Pozrite si moju web stránku - galériu "Ivana & Igor", ich svadba bola v hoteli Spark. Je tam krásne. Ak Vás zaujala moja tvorba, neváhajte ma kontaktovať.
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň, skúste pozrieť moju prácu, na otázky rada odpoviem
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín mám voľný a rád budem Vašim fotografom. Na mojom webe nájdete najviac aktuálnu tvorbu. Keď budete mať akékoľvek otázky rád Vám odpoviem. Martin
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň, rada Vám ponúknem naše foto alebo video služby. V prípade, že Vás zaujala naša tvorba rada Vám odpoviem na akékoľvek otázky. :-) Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?