Hľadáme fotografa na svadbu, 2.5.2020, Nitra

Dobrý deň prajem, hľadáme fotografa / fotografku na náš svadobný deň. Termín: 02.05.2020 Miesto: Nitra a okolia Poprosím do správy zaslať ukážku Vašich prác a cenník. Ďakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín 2.5.2020 mám zatiaľ voľný. Špecializujem sa na reportážne svadobné fotografie. Každá svadba je pre mňa neopakovateľný príbeh, moja úloha je tento príbeh zachytiť :-) Pokiaľ Vás zaujme moja tvorba, veľmi rád Vám pošlem individuálnu cenovú ponuku :-) Prajem prijemné svadobné plánovanie Marek
Odpovedať
Profilova fotka
@luckakar Termín mám voľný, všetky informácie na webovej stránke.
Odpovedať
Profilova fotka
@luckakar Dobry den Vam zelam, som z Nitry a dany termin mam volny. Viac info a fotiek si mozete pozriet na mojej web stranke uvedenej pod komentom.
Odpovedať
Profilova fotka
@luckakar Skúste si pozrieť viac z mojej práce, ak Vás zaujme rád doplním bližšie info.
Odpovedať
Profilova fotka
@luckakar Dobrý deň, venujem sa profesionálne svadobnej fotografii a rád vám ponúknem moje služby. Zameriavam sa na svadobnú reportáž. Vytváram svadobný príbeh, nerušenú reportáž mojim pohľadom, ako prežijem a precítim deň spolu s Vami. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád sa s Vami bližšie porozprávam. Ponúkam Vám individuálny prístup. Prajem Vám príjemný deň a skvelé plánovanie Vášho dňa. Martin
Odpovedať
Profilova fotka
@luckakar
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý, bude mi potešením ak si prezriete aj moju tvorbu! S pozdravom Čepec
Odpovedať
Profilova fotka
@luckakar dobrý večer, moju ponuku som Vám poslala v správe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Poslal som vám súkromnú správu o cene fotenia 😊
Odpovedať
Profilova fotka
@luckakar Dobrý deň, termín voľný.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?