Hľadáme fotografa na svadbu 18.06.2016, Detva

Ahojte, odporúčania na dobrého fotografa?
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný večer prajem. Váš termín mám voľný. Pokiaľ Vás moja tvorba zaujme, rád poskytnem viac info. Keďže je o jeden z mála termínov, ktoré mám voľné, môžem naňho ponúknuť 10 % zľavu, teda garantovane dobrú cenu a moje fotografie, ktoré sa vždy snažím vyhotoviť najlepšie ako sa len dá emoticon Prajem pekný zvyšok večera, teším sa na prípadnú spoluprácu.
Odpovedať
Profilova fotka
@mirkahanny Pekný večer prajem. Pozrite si aj moje svadobné fotografie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, posielam pár foto na ukážku. Ak by vás naozaj zaujali, tak viac informáci a fotiek nájdete na mojom webe. Poprípade ma kontaktuje, rád odpíšem :) S pozdravom Radovan Škohel
Odpovedať
Profilova fotka
@mirkahanny skusim odporucit seba :D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj @mirkahanny, budem rada, keď nahliadneš aj do môjho portfólia. Ak sa Ti moja práca zapáči, napíš pre bližšie info. :-) Juliána Kaščáková
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkame Vám naše služby!
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, veľmi rada Vám poskytnem viac informácií o nás a našej tvorbe. :-) V prípade záujmu ma prosím kontaktujte... Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, aj my mame 18.6. volny termin. V pripade zaujmu - viac foto u nas v profile, sme z BB.m
Odpovedať
Profilova fotka
Banská Bystrica, Zvolen - celá SR aj Detva :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň taktiež vám ponúkame naše služby ak máte záujem o príjemné fotenie plné smiechu a fotky na ktoré budete mať krásne spomienky sme tu pre vás .D teraz fotenie aj s 15% zľavou
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rada prídem nafotiť vašu svadbu. Cenník poskytnem. Rada sa s vami stretnem predtým, aby bolo fotenie o príjemných chvíľach, na ktoré budete dlho spomínať. Mohli by sme skúsiť aj fotenie v kroji...možno ešte pred svadbou. Prosím pozrite si moju stránku, alebo ma kontaktujete telefonicky. Pekný deň :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ponuku som Vám poslal do internej pošty 8-) ... je to už teraz iba na Vašom rozhodnutí ... termín je voľný ... prídeme veľmi radi
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Ponúkame služby kameramana a fotografky. Foteniu a natáčaniu sa venujeme 8 rokov. Pracujeme s profesionálnou technikou. Ak Vás zaujmú naše ukážky napíšte. Manželia Varhaníkovci
Odpovedať
Profilova fotka
@cimaart Chcela by som Vás touto cestou poprosiť, aby ste do fóra vkladali max. 3 kusy fotografií. Hlavnou prezentačnou platformou je Váš profil spolu s fotoblogom, kde môžete prezentovať svoje portfólio :) V prípade, že si prajete uverejniť viac foto do fóra, odporúčam dať fotografie na jeden spoločný formát a ten potom do diskusie vložiť. Snažíme sa, aby diskusie boli čo najprehľadnejšie, a aby každý užívateľ našiel hneď to, čo potrebuje. Budeme radi, ak sa o to pričiníte spolu s nami :) s pozdravom Petra, 4nets team
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam Vám svoje služby ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
termin mame zatial volny, viac info na webe :)
Odpovedať
Profilova fotka
Teraz máme akciu na svadobné fotenie :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?