Hľadáme fotografa na svadbu 12.5.2018 - Trenčín

Dobry den.Hladame fotografa.Od rana od obliekanie az po cepcenie.poprosim cenove ponuky a co je v tom zahrnute. Dalej hladame aj kameramana.teda najlepsie dvoch spolu.(jeden u zenicha jeden u nevesty.) Sme okolie Trenčin.
Odpovedať
Profilova fotka
@arni89 Dobry, termin volny ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@arni89 ahoj, pozrite si moje fotky na webe, ak sa Vám budú páčiť, budem rád ak ma kontaktujete.
Odpovedať
Profilova fotka
Termín mám voľný.
Odpovedať
Profilova fotka
@arni89 Pri výbere fotografa si nevšímajte iba dokonalé nastajlované portréty. Platíte fotografa za celodennú prácu, žiadajte od fotografov celé svadby a pozrite si ich niekoľko, aby ste mali istotu, že fotograf má konzistentný štýl a nespravil pekné fotky iba vďaka prostrediu. Portrétové fotenie ako-tak zvládne relatívne veľa fotografov, ale nafotiť celú svadbu na slušnej úrovni iba málokto. Viac informácií posielam v správe.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň termín máme ešte voľný ak by ste mali záujem sme mladá dvojka plná nápadov
Odpovedať
Profilova fotka
@arni89 Pekný večer prajem, Váš termín mám voľný. Pokiaľ Vás moja práca zaujme, rád poskytnem viac info. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
@arni89 Termin mam volny.
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, Váš termín mám zatiaľ voľný :)
Odpovedať
Profilova fotka
@arni89 pozrite si aj moje svadobne fotografie, som fotograf z Bánoviec, vsetky potrebne info su na webe alebo osobne
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín máme zatiaľ voľný. :-) Ponúkame Vám naše foto a video služby. V prípade, že Vás oslovila naša tvorba rada Vám pošlem cenovú ponuku do IP. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
@miqocash dobry poprosim cenovu ponuku
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam Vám svoje služby ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Najviac aktuálnu tvorbu mám na facebook fanpage. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem. :-)
Odpovedať
@sueart poprosim cenovu ponuku.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, Vas termin mam volny a budem rad ked si pozriete moju pracu na webstranke. Do pozornosti davam hlavne sekciu Blog kde najdete fotografie z celych svadieb - svadobne pribehy (nielen portrety). Ak budete mat zaujem, rad Vam poslem cenovu ponuku :)
Odpovedať
Profilova fotka
@arni89 Ďakujem, poslal som ponuku cez správu.
Odpovedať
@frantisek_petko mozete hned poslat cenovu ponuku rozhodujeme sa aj podla toho,preto je to navrchu napisane,, poprosime cenovu ponuku,,
Odpovedať
Dakujeme fotografa mame
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
odporúčam Moniku Molnárovú nás fotila minulý rok a boli sme veľmi spokojný https://www.facebook.com/pg/MonikaMol...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, zatiaľ termín mám voľný. Ak Vás zaujme moja práca, kľudne ma kontaktujte telefonicky alebo správou. Viac mojej práce nájdete na fb. Cenovú ponuku Vám posielam do správy. Veľmi rada nafotím Váš svadobný deň :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň ak by ste mali záujem sme tu pre vás
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
dobrý deň ak by ste mali záujem váš termín máme ešte voľný a do konca roka ponúkame aj zľavu na svadobné balíčky
Odpovedať
Profilova fotka
V prípade záujmu nás kontaktujte a zašleme Vám cenník. Ak ste si nenašli svoj balík, nezúfajte emoticon vieme Vám naceniť balík podľa Vašich predstáv. Neváhajte nás v prípade akýchkoľvek otázok kontaktovať.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?