Menu Forum

Hľadáme fotografa na piatok 30.8.2013

29. aug 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
ada_svadba
1
Registrovala sa 30. januára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 8 príspevkov. Bratislava, okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
ada_svadba
1
Registrovala sa 30. januára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 8 príspevkov. Bratislava, okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
 Hľadáme fotografa, ktorý by mal voľný termín tento piatok, 30.08.2013. Chceme sa fotit na sposob "rande/svadobné výročie" vo večerných hodinach, nemame presnú predstavu kde (ak by ste vedeli o romantickom mieste hocikde na Slovensku, pricestujeme tam na fotenie)...

Ďakujem emoticon
27. aug 2013 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
jilekproduction (41 r.)
jilekproduction - foto - video
Mgr. Rastislav Jílek PRO

Foto a video - Okres Trebišov
25
fotoportrét
fotoportrét
jilekproduction (41 r.)
jilekproduction - foto - video
Mgr. Rastislav Jílek PRO

25
 Dobry den! Ponukame Vam nase sluzby!
27. aug 2013 o 12:02  •  www.jilekproduction.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
michalmajcher (38 r.)
MAJCHER-PRODUCTION
Michal Majcher , Ing. PRO

51

“Najnovší svadobný videoklip z našej produkcie klik na link : https://vimeo.com/48095730”
(Pred 5 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
michalmajcher (38 r.)
MAJCHER-PRODUCTION
Michal Majcher , Ing. PRO

51

“Najnovší svadobný videoklip z našej produkcie klik na link : https://vimeo.com/48095730”
(Pred 5 rokmi)

Pozdravujem Vás ... BUdeme radi ak nazriete na naše portfolio ... verím že vas naša práca osloví či inšpiruje ... Pekný den prajem emoticon
27. aug 2013 o 12:15  •  www.majcher-production.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
weddingenjoy
WEDDING enjoy
Tatiana PRO

Foto a video - Okres Bratislava
5

“Mame posledne dva volne terminy na tuto jesen. 28.9 a 5.10. Vyuzite vyhodu dvoch fotografiek a dohodnite si termin co najskor. V tychto terminoch ponukame predsvadobne fotenie a klip zo svadobnych fotografii v cene.”
(Pred 4 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
weddingenjoy
WEDDING enjoy
Tatiana PRO

Foto a video - Okres Bratislava
5

“Mame posledne dva volne terminy na tuto jesen. 28.9 a 5.10. Vyuzite vyhodu dvoch fotografiek a dohodnite si termin co najskor. V tychto terminoch ponukame predsvadobne fotenie a klip zo svadobnych fotografii v cene.”
(Pred 4 rokmi)

Je to sice narychlo, ale ak by vyhovovala Bratislava (pripadne okolie), tak mozeme aj my. Pozrite si portfolio, ak by vas fotky zaujmu, prosim ozvite sa.
27. aug 2013 o 14:39  •  www.facebook.com/weddingenjoy  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dominikszombathfotograf
Dominik Szombath - Svadobný fotograf
Dominik Szombath PRO

Foto a video - Okres Nitra
9
fotoportrét
fotoportrét
dominikszombathfotograf
Dominik Szombath - Svadobný fotograf
Dominik Szombath PRO

Foto a video - Okres Nitra
9
 Kľudne ma kontaktujte termín mám volný emoticon
27. aug 2013 o 17:21  •  www.dominikszombath.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ada_svadba
1
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
ada_svadba
1
  • Nevie kedy bude svadba
 Dobry den,

dakujeme vsetkym, ktori sa nam ozvali, uz sme si vybrali dodavatela, ale pre buducnost mame aspon velku predstavu o sikovnych ludoch na Slovensku, ktori sa venuju foteniu emoticon
28. aug 2013 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
flashphoto
www.flashphoto.sk
Peter Ilenčík PRO

Foto a video - Okres Prešov
7

“Svadobné fotenia pre rok 2015- kompletné fotenia celého svadobného dňa aj s fotoalbumami, DVD, USB, všetko v cene balíkov. Dostupnost celé Slovensko www.flashphoto.sk”
(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
flashphoto
www.flashphoto.sk
Peter Ilenčík PRO

Foto a video - Okres Prešov
7

“Svadobné fotenia pre rok 2015- kompletné fotenia celého svadobného dňa aj s fotoalbumami, DVD, USB, všetko v cene balíkov. Dostupnost celé Slovensko www.flashphoto.sk”
(Pred 3 rokmi)

A kto vyhral ? emoticon ejsistejsi ? emoticon
29. aug 2013 o 14:00  •  www.flashphoto.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
showcheeks
Showcheeks Photography™
Mgr. Art. Hana Šovčíková PRO

Foto a video - Okres Banská Bystrica
34

“Kočky, baby, dievčatá niektoré z Vás už majú tohtoročnú svadbu za sebou, iné to ešte len čaká. Určite už máte všetko vybavené a preto fotografa už nepotrebujete, ale keby predsa, možno by ste si ešte chceli pozrieť naše portfólio tu: www.showcheeks.sk alebo tu: www.facebook.com/showcheeks A ak by to nestačilo radi Vám ponúkneme LastMinute zľavy na všetky voľné termíny v tomto”
(Dnes)

fotoportrét
fotoportrét
showcheeks
Showcheeks Photography™
Mgr. Art. Hana Šovčíková PRO

Foto a video - Okres Banská Bystrica
34

“Ahojte baby, ak hľadáte fotografa možno sa budete chcieť pozrieť na naše portfólio tu: www.showcheeks.sk alebo tu: https://www.facebook.com/showcheeks . Zaujme vás že dvoch vyštudovaných fotografov (manželov) dostanete stále za super cenu alebo to že si neúčtujeme dopravu na Slovensku? Voľné termíny na tento rok nájdete priamo na našej stránke. Nezabudnite do svadby aj relaxovať :-)”
(Dnes)

Dobrý deň, radi Vám ponúkneme naše služby emoticon
29. aug 2013 o 20:27  •  www.showcheeks.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

Reklama