Menu Forum

Hľadáme fotografa na 28.6.2014 z okolia Košíc

11. apr 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
anickaapetko (26 r.)
6
Registrovala sa 20. marca 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 52 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 28. júna 2014
    Košická Belá- Lesanka, okres Košice-okolie
fotoportrét
fotoportrét
anickaapetko (26 r.)
6
Registrovala sa 20. marca 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 52 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Bratislava.
 Zdravim zufalo hladame fotografa asi sme to zacali riesit neskoro lebo kazdemu komu sme napisali je uz obsadeny:(
20. mar 2014 o 20:45  •  Svadba bola v júni 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
jjkoala
33
Registrovala sa 30. januára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 249 príspevkov a 3 inzeráty. Má 59 priateľov. Poprad, okres Poprad.
fotoportrét
fotoportrét
jjkoala
33
Registrovala sa 30. januára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 249 príspevkov a 3 inzeráty. Má 59 priateľov. Poprad, okres Poprad.
 @anickaapetko ahoj, skus Misku Demockovu - VlnkaFoto. Vrelo odporucam emoticon
20. mar 2014 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jilekproduction (40 r.)
jilekproduction - foto - video
Mgr. Rastislav Jílek PRO

Foto a video - Okres Trebišov
24
fotoportrét
fotoportrét
jilekproduction (40 r.)
jilekproduction - foto - video
Mgr. Rastislav Jílek PRO

Foto a video - Okres Trebišov
24
 Ešte mame voľný termin! Ponúkame Vám naše služby!
20. mar 2014 o 20:47  •  www.jilekproduction.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
anickaapetko (26 r.)
6
fotoportrét
fotoportrét
anickaapetko (26 r.)
6
 @jjkoala
Vlnka je obsadena na tento termin :( velmi sa nam pacila... Vy ste ju mala na svadbe??
20. mar 2014 o 21:32  •  Svadba bola v júni 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jjkoala
33
fotoportrét
fotoportrét
jjkoala
33
 @anickaapetko nie, budeme mať emoticon Ale fotila už asi desať svadieb a iných akcií na moje odporúčanie a vždy max. spokojnosť emoticon
20. mar 2014 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fotospis
Katarína Kapsdorfer PHOTOGRAPHY
Katarína Kapsdorfer PRO

Foto a video - Okres Košice
11
fotoportrét
fotoportrét
fotospis
Katarína Kapsdorfer PHOTOGRAPHY
Katarína Kapsdorfer PRO

11
 Termín mám voľný, skúste si pozrieť aj moju stránku.. Do konca marca mám akciu 20% emoticon
20. mar 2014 o 21:41  •  www.fotospis.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
demockophoto (33 r.)
Daniel Democko photography - svadobné fotografie
Daniel Demočko PRO

8

“SVADOBNÉ ZVYKY A SYMBOLY - 2. časť O ŠATÁCH A DOPLNKOCH NEVESTY A ŽENÍCHA. Čítajte, za čo všetko na Vašej svadbe môže anglická kráľovná Viktória! Všetko na: http://www.demockophoto.eu/blog/svadobne-zvyky-a-symboly-ii-svadobne-saty-a-doplnky”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
demockophoto (33 r.)
Daniel Democko photography - svadobné fotografie
Daniel Demočko PRO

8

“SVADOBNÉ ZVYKY A SYMBOLY - 2. časť O ŠATÁCH A DOPLNKOCH NEVESTY A ŽENÍCHA. Čítajte, za čo všetko na Vašej svadbe môže anglická kráľovná Viktória! Všetko na: http://www.demockophoto.eu/blog/svadobne-zvyky-a-symboly-ii-svadobne-saty-a-doplnky”
(Pred 2 rokmi)

@anickaapetko Dobry den, som fotograf z KE a ponukam svoje sluzbyemoticon Komplet info na mojej webstrankeemoticon
20. mar 2014 o 21:52  •  www.demockophoto.eu  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jjkoala
33
fotoportrét
fotoportrét
jjkoala
33
 @anickaapetko skus este Martin Krystynek Poprad
20. mar 2014 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
romikrajcovic (38 r.)
Roman Krajčovič Photography
Roman Krajčovič PRO

Foto a video - Okres Nové Zámky
14

“Https://vimeo.com/170657045 Jedno úžasné svadobné fotenie a to bol piatok 13-teho. Koľko sme sa nasmiali. :-) Milá Monika a Miško s Vami by som si to fotenie zopakoval kedykoľvek. :-) „ Milovať znamená hľadať šťastie toho druhého.“ - Sv. Don Bosco”
(Pred 10 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
romikrajcovic (38 r.)
Roman Krajčovič Photography
Roman Krajčovič PRO

Foto a video - Okres Nové Zámky
14

“Https://vimeo.com/170657045 Jedno úžasné svadobné fotenie a to bol piatok 13-teho. Koľko sme sa nasmiali. :-) Milá Monika a Miško s Vami by som si to fotenie zopakoval kedykoľvek. :-) „ Milovať znamená hľadať šťastie toho druhého.“ - Sv. Don Bosco”
(Pred 10 mesiacmi)

@anickaapetko Dobrý deň prajem, ponúkam vám svoje služby svadobného fotografa, zároveň dávam do pozornosti moju tvorbu, ktorú nájdete, aj na mojom webe. emoticon Som zo Západného Slovenska a pôsobím na celom našom malom Slovensku. emoticon
21. mar 2014 o 11:43  •  www.romiphoto.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
woowproduction
WooW Production - Svadobné Foto Video
WooW Production PRO

26

“Prida sa Vam drahe nevesty fotograf ? Mozno kameraman .. ;) Co tak oboch naraz ? Je nas 9 ale vsetci isto neprideme - alebo ano ..? ;) Pekny den vsetkym co nas hladaju ;) Foto Video WooW Production Kosice Praha www.woowpro.sk”
(Dnes)

fotoportrét
fotoportrét
woowproduction
WooW Production - Svadobné Foto Video
WooW Production PRO

26

“Prida sa Vam drahe nevesty fotograf ? Mozno kameraman .. ;) Co tak oboch naraz ? Je nas 9 ale vsetci isto neprideme - alebo ano ..? ;) Pekny den vsetkym co nas hladaju ;) Foto Video WooW Production Kosice Praha www.woowpro.sk”
(Dnes)

@anickaapetko kto hlada, skusa najde, sa hovori emoticon podte k nam na kavicku pozriet si nase prace , co poviete ? emoticon
21. mar 2014 o 18:11  •  www.woowpro.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
anickaapetko (26 r.)
6
fotoportrét
fotoportrét
anickaapetko (26 r.)
6
 Dakujem Vam vsetkym kraaaaasne za pomoc!! Fotograf vybraty!!! Tesim sa !! Este raz vam dakujem za ponuky!!emoticon)) emoticon
23. mar 2014 o 21:00  •  Svadba bola v júni 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
epfoto
EP-foto Erik Peržel
Erik Peržel PRO

Foto a video - Okres Prešov
6

“Svadobná fotografia Teraz zľava na predsvadobné foto - rande -30%. Posledné svad. termíny 2014zľava - 10%”
(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
epfoto
EP-foto Erik Peržel
Erik Peržel PRO

Foto a video - Okres Prešov
6

“Svadobná fotografia Teraz zľava na predsvadobné foto - rande -30%. Posledné svad. termíny 2014zľava - 10%”
(Pred 3 rokmi)

Skúste pozrieť moju prácu
10. apr 2014 o 20:44  •  www.epfoto.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
funface (29 r.)
FunFace fotobox
Karol Malý PRO

Foto a video - Okres Bratislava
15

“Https://www.youtube.com/watch?v=OKjIehdcSxQ”
(Pred 2 dňami)

fotoportrét
fotoportrét
funface (29 r.)
FunFace fotobox
Karol Malý PRO

Foto a video - Okres Bratislava
15

“Https://www.youtube.com/watch?v=OKjIehdcSxQ”
(Pred 2 dňami)

Dobrý deň,
Rád by sme Vám ponúkol novinku na slovenskom trhu v oblasti fotenia svadieb FunFace fotobox. Ide o jedinečne zariadenie vhodné na každú svadbu, párty, oslavu, či firemný večierok. Zábava, fotenie, posielanie foto ONLINE, ako aj tlačenie fotiek, to všetko FunFace fotobox hravo zvládne.
11. apr 2014 o 18:15  •  www.funface.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".