Menu Forum

Hľadáme fotografa na 28.6.2014 z okolia Košíc

11. apr 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
anickaapetko (26 r.)
6
Registrovala sa 20. marca 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 52 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 28. júna 2014
    Košická Belá- Lesanka, okres Košice-okolie
fotoportrét
fotoportrét
anickaapetko (26 r.)
6
Registrovala sa 20. marca 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 52 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Bratislava.
 Zdravim zufalo hladame fotografa asi sme to zacali riesit neskoro lebo kazdemu komu sme napisali je uz obsadeny:(
20. mar 2014 o 20:45  •  Svadba bola v júni 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
jjkoala
33
Registrovala sa 30. januára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 249 príspevkov. Má 59 priateľov. Poprad, okres Poprad.
fotoportrét
fotoportrét
jjkoala
33
Registrovala sa 30. januára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 249 príspevkov. Má 59 priateľov. Poprad, okres Poprad.
 @anickaapetko ahoj, skus Misku Demockovu - VlnkaFoto. Vrelo odporucam emoticon
20. mar 2014 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jilekproduction (39 r.)
jilekproduction - foto - video
Mgr. Rastislav Jílek PRO

Foto a video - Okres Trebišov
24
fotoportrét
fotoportrét
jilekproduction (39 r.)
jilekproduction - foto - video
Mgr. Rastislav Jílek PRO

Foto a video - Okres Trebišov
24
 Ešte mame voľný termin! Ponúkame Vám naše služby!
20. mar 2014 o 20:47  •  www.jilekproduction.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
anickaapetko (26 r.)
6
fotoportrét
fotoportrét
anickaapetko (26 r.)
6
 @jjkoala
Vlnka je obsadena na tento termin :( velmi sa nam pacila... Vy ste ju mala na svadbe??
20. mar 2014 o 21:32  •  Svadba bola v júni 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jjkoala
33
fotoportrét
fotoportrét
jjkoala
33
 @anickaapetko nie, budeme mať emoticon Ale fotila už asi desať svadieb a iných akcií na moje odporúčanie a vždy max. spokojnosť emoticon
20. mar 2014 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fotospis
Katarína Kapsdorfer PHOTOGRAPHY
Katarína Kapsdorfer PRO

Foto a video - Okres Košice
11
fotoportrét
fotoportrét
fotospis
Katarína Kapsdorfer PHOTOGRAPHY
Katarína Kapsdorfer PRO

11
 Termín mám voľný, skúste si pozrieť aj moju stránku.. Do konca marca mám akciu 20% emoticon
20. mar 2014 o 21:41  •  www.fotospis.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
demockophoto (33 r.)
Daniel Democko photography - svadobné fotografie
Daniel Demočko PRO

8

“SVADOBNÉ ZVYKY A SYMBOLY - 2. časť O ŠATÁCH A DOPLNKOCH NEVESTY A ŽENÍCHA. Čítajte, za čo všetko na Vašej svadbe môže anglická kráľovná Viktória! Všetko na: http://www.demockophoto.eu/blog/svadobne-zvyky-a-symboly-ii-svadobne-saty-a-doplnky”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
demockophoto (33 r.)
Daniel Democko photography - svadobné fotografie
Daniel Demočko PRO

8

“SVADOBNÉ ZVYKY A SYMBOLY - 2. časť O ŠATÁCH A DOPLNKOCH NEVESTY A ŽENÍCHA. Čítajte, za čo všetko na Vašej svadbe môže anglická kráľovná Viktória! Všetko na: http://www.demockophoto.eu/blog/svadobne-zvyky-a-symboly-ii-svadobne-saty-a-doplnky”
(Pred 2 rokmi)

@anickaapetko Dobry den, som fotograf z KE a ponukam svoje sluzbyemoticon Komplet info na mojej webstrankeemoticon
20. mar 2014 o 21:52  •  www.demockophoto.eu  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jjkoala
33
fotoportrét
fotoportrét
jjkoala
33
 @anickaapetko skus este Martin Krystynek Poprad
20. mar 2014 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
romikrajcovic (37 r.)
Roman Krajčovič Photography
Roman Krajčovič PRO

Foto a video - Okres Nové Zámky
14

“Https://vimeo.com/170657045 Jedno úžasné svadobné fotenie a to bol piatok 13-teho. Koľko sme sa nasmiali. :-) Milá Monika a Miško s Vami by som si to fotenie zopakoval kedykoľvek. :-) „ Milovať znamená hľadať šťastie toho druhého.“ - Sv. Don Bosco”
(Pred 5 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
romikrajcovic (37 r.)
Roman Krajčovič Photography
Roman Krajčovič PRO

Foto a video - Okres Nové Zámky
14

“Https://vimeo.com/170657045 Jedno úžasné svadobné fotenie a to bol piatok 13-teho. Koľko sme sa nasmiali. :-) Milá Monika a Miško s Vami by som si to fotenie zopakoval kedykoľvek. :-) „ Milovať znamená hľadať šťastie toho druhého.“ - Sv. Don Bosco”
(Pred 5 mesiacmi)

@anickaapetko Dobrý deň prajem, ponúkam vám svoje služby svadobného fotografa, zároveň dávam do pozornosti moju tvorbu, ktorú nájdete, aj na mojom webe. emoticon Som zo Západného Slovenska a pôsobím na celom našom malom Slovensku. emoticon
21. mar 2014 o 11:43  •  www.romiphoto.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
woowproduction
WooW Production - Svadobné Foto Video
WooW Production PRO

26

“Dali sme si zalezat a upiekli sme 3 krasne svadby ktore stihame odovzdat este pred sviatkami , ukazky na nasom webe, to ak by niekto tento odkaz aj zbadal .. . ;-) WooW Production Foto Video http://www.woowpro.sk”
(Dnes)

fotoportrét
fotoportrét
woowproduction
WooW Production - Svadobné Foto Video
WooW Production PRO

26

“Dali sme si zalezat a upiekli sme 3 krasne svadby ktore stihame odovzdat este pred sviatkami , ukazky na nasom webe, to ak by niekto tento odkaz aj zbadal .. . ;-) WooW Production Foto Video http://www.woowpro.sk”
(Dnes)

@anickaapetko kto hlada, skusa najde, sa hovori emoticon podte k nam na kavicku pozriet si nase prace , co poviete ? emoticon
21. mar 2014 o 18:11  •  www.woowpro.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
anickaapetko (26 r.)
6
fotoportrét
fotoportrét
anickaapetko (26 r.)
6
 Dakujem Vam vsetkym kraaaaasne za pomoc!! Fotograf vybraty!!! Tesim sa !! Este raz vam dakujem za ponuky!!emoticon)) emoticon
23. mar 2014 o 21:00  •  Svadba bola v júni 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
epfoto
EP-foto Erik Peržel
Erik Peržel PRO

Foto a video - Okres Prešov
6

“Svadobná fotografia Teraz zľava na predsvadobné foto - rande -30%. Posledné svad. termíny 2014zľava - 10%”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
epfoto
EP-foto Erik Peržel
Erik Peržel PRO

Foto a video - Okres Prešov
6

“Svadobná fotografia Teraz zľava na predsvadobné foto - rande -30%. Posledné svad. termíny 2014zľava - 10%”
(Pred 2 rokmi)

Skúste pozrieť moju prácu
10. apr 2014 o 20:44  •  www.epfoto.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
funface (29 r.)
FunFace fotobox
Karol Malý PRO

Foto a video - Okres Bratislava
13

“Https://youtu.be/OKjIehdcSxQ”
(Dnes)

fotoportrét
fotoportrét
funface (29 r.)
FunFace fotobox
Karol Malý PRO

Foto a video - Okres Bratislava
13

“Https://youtu.be/OKjIehdcSxQ”
(Dnes)

Dobrý deň,
Rád by sme Vám ponúkol novinku na slovenskom trhu v oblasti fotenia svadieb FunFace fotobox. Ide o jedinečne zariadenie vhodné na každú svadbu, párty, oslavu, či firemný večierok. Zábava, fotenie, posielanie foto ONLINE, ako aj tlačenie fotiek, to všetko FunFace fotobox hravo zvládne.
11. apr 2014 o 18:15  •  www.funface.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".