Hľadáme fotografa na 22.7.2017 v okolí Bratislavy

Dobrý deň, vedel by niekto poradiť dobrého fotografa do 400 eur (max.500). Stačí nám fotenie portrétov v exteriéri, odobierka, obrad s omšou v kostole a hostina do určitej hodiny. Zn. Marianka, Stupava Ďakujeme
Odpovedať
Profilova fotka
@celia1989 ahoj, pozrite si moje fotky, ak sa Vám budú páčiť, budem rád ak sa ozvete.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ak chcete, skúste si pozrieť aj môj web. Prajem pekný deň :) Rado
Odpovedať
Profilova fotka
Žiadajte od fotografov celé svadby, nie iba výber najlepších portrétov
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, mám to voľné zatiaľ.. :)
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň, skúste pozrieť aj moje fotografie, na otázky rada odpoviem
Odpovedať
Profilova fotka
@celia1989 Skúste si pozrieť aj moju prácu, ak Vás zaujme rád doplním bližšie info :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, na Váš termín som Vám k dispozícii. Bližšie informácie som Vám zaslal internou poštou.
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, pozrite si moju stránku, kde nájdete cenník aj moju prácu. Ako bonus pridávam ručne robený svadobný album s Vašimi fotkami a dvomi USB v exkluzívnom balení. Pri fotení môžete využiť svadobné rekvizity alebo fotopozadie.V prípade otázok som Vám k dispozícii. Roman
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň termín máme ešte voľný ak by sa vám naša tvorba zapáčila budeme vás s radosťou sprevádzať vo váš veľlký deň sme mladá dvojka takže sa s nami určite nudiť nebudete
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám voľný, poslal som Vám internú poštu so všetkými informáciami.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer, termin mam volny :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň, rada Vám ponúknem naše foto a video služby. :-) V prípade, že máte nejaké otázky napíšte mi prosím IP a ja Vám rada odpoviem. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň termín máme ešte voľný ak by ste mali záujem celý február máme aj Valentínske zľavy
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?