Hľadáme fotografa na 16.9.2017 v okrese Rožňava

Dobrý deň, poprosím nejaké ponuky od svadobných fotografov, resp. nejaké odporúčania. Vopred ďakujeme 😉
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, byvam blizko Roznavy a par x som tam uz fotil svadby. moju pracu mozete vidiet tu v profile alebo na webe. s pozdravom Miro
Odpovedať
Profilova fotka
@radogama ahoj, pozrite moje fotky na webe, ak sa Vámbudú páčiť, budem rád ak sa ozvete. Termin zatial volny
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň Tiež si dovolím ponúknuť naše služby V prípade záujmu o cennik alebo viac info nás neváhajte kontaktovať S pozdravom Mirka a Maťo
Odpovedať
Profilova fotka
termin mame zatial volny , viac info na webe :)
Odpovedať
Profilova fotka
@radogama K dispozicii... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať.Rád poskytnem bližšie informácie. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň Nahliadnite do môjho portfólia na webovej stránke. Tam nájdete viac z mojich prác ale aj ceny. Ak by ste mali otázky neváhajte ma kontaktovať. Lukáš
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer, termin mam volny. Ak sa Vam zapaci moje portfolio, nevahajte ma kontaktovat :)
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň váš termín máme ešte voľný sme mladá dvojka fotografov s ktorými sa nudiť určite nebudete , fotenie má byť aj zážitok a máte mať z neho krásne spomienky :D sme tu pre vás do konca roka je na všetky svadobné balíčky aj 50€ zľava :D
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň termín máme ešte voľný ak by ste mali záujem celý február máme aj Valentínske zľavy
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?