Hľadáme fotografa na 14.10 2017

Hľadáme fotografa na svadbu termín 14.10.2017. Západné slovensko, najlepšie okolie NR a SA.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň Váš termín máme momentálne voľný Skúste si pozrieť aj našu prácu a v prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať Bližšie info s cenníkov som Vám zaslala do internej pošty S pozdravom Mirka
Odpovedať
Profilova fotka
@jankaaaaak Skúste si pozrieť aj moju prácu. Ak Vás zaujme rád doplním bližšie info :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, na Váš termín som Vám k dispozícii. Bližšie informácie som Vám zaslal internou poštou.
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, skúste pozrieť moje práce. Váš termín mám zatiaľ voľný :)
Odpovedať
Profilova fotka
@jankaaaaak ahoj, pozrite si moje fotky na webe, ak sa Vám budú páčiť, budem rád ak ma kontaktujete.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, kľudne prezrite môj web. Ak by Vás práca oslovila, stačí napísať. Prajem pekný deň Rado
Odpovedať
Profilova fotka
@jankaaaaak pozrite si aj moje svadobne fotografie, termin mam volny, viac info na webe alebo osobne
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj @jankaaaaak, držím palce pri hľadaní fotografa. Ja mám ešte tvoj termín voľný. Môžeme sa aj osobne stretnúť. Fungujem medzi Bratislavou a Žilinou kďekoľvek.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, nech sa páči, viac z mojej práce môžete vidieť na mojom webe. Bývam v okolí Nitry. Miqo
Odpovedať
Profilova fotka
váš termín máme ešte voľný ak by ste mali záujem počas marca máme aj zľavy na svadobné fotenie :) sme mladá dvojka plná nápadov ak by sa vám naša tvorba páčila neváhajte nás kontaktovať :)
Odpovedať
@nikoletka258 dobry den, prosim vas mohli by ste mi poslat do spravy cenovu ponuku na svadobne fotky. Mame zaujem o balik, ktory bude obsahovat fotky od priprav, portretove foto, odobierku, obrad, gratulacie, hostinu, zabavu...tak cca do 01az 02 hod. Dakujem
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
termín voľný ... posielam ponuku do IP
Odpovedať
Profilova fotka
S potešením Vám chcem ponúknuť svoj pohľad na Váš príbeh. Prosím neváhajte ma kontaktovať v prípade akýchkoľvek otázok. Malá ukážka mojej práce:
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?