Hľadáme fotografa/fotografku na máj 2014

Profilova fotka
Hľadáme fotografa/fotografku na termín 31. máj 2014. Svadba sa bude konať v Ždiari v Belianskych Tatrách.
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
Ponúkam Vám fotografické služby. V prípade, že Vás moje portfólio zaujalo, neváhajte ma kontaktovať. Rád poskytnem bližšie informácie.
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkame Vám naše služby. Sme dvaja fotografi, ktorí zachytia každý dôležitý moment z Vášho veľkého dňa D. Našu prácu si môžete pozrieť tu na Mojej svadbe, alebo na našom facebooku :)
Odpovedať
Profilova fotka
a ešte pridávam zopár foto ukážok :) Viac na našich stránkach :)
Odpovedať
Profilova fotka
@marekxy Dobrý deň, som fotograf zo SNV a ponúkam Vám svoje služby. Kompletné info nájdete na mojej webstránke.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, dovolte, aby som Vam ponukol svoje sluzby. Moja firma je na trhu 15 rokov a mame bohaté skusenosti v oblasti svadobnej fotografie a svadobneho videa. Pozrite si, prosim, našu web stránku. Prajem Vam pekny den. Palo Kalivoda
Odpovedať
Profilova fotka
@marekxy Zdravím, termín mám zatiaľ voľný a ponuku Vám posielam do IP. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@marekxy Dobrý deň prajem, ponúkam vám svoje služby svadobného fotografa, zároveň dávam do pozornosti moju prácu, ktorú nájdete v mojom profile, alebo viac a aj cenník na mojom webe. :) Pôsobím na celom našom malom Slovensku. :)
Odpovedať
Ahoj, ja mozem odporucat len to co som zazila. Ked som hladala fotografku pre svoju svadbu, tak sme s manzelom natrafili nahodne na jednu babu od BA. Zaujala nas svojou pracou a priznam sa ze v prvom rade najprv cenou. Fotila deti a zrovna prechadzala aj na foto svadieb. Nejake uz mala za sebou a jej praca sa nam pacila. Po niekolkych prvych komunikaciach nam navrhla, ze ma kamosku, fotografku a mozu nas teda fotit 2. Najprv som vahala. Nie kvoli cene, ta bola stale super, ale ci je to potrebne. Dnes, po svadbe, dakujeme za to, ze to boli prave oni a aj ze boli dve. Pri foteni baby vytvorili skvelu atmosferu, pracovalo sa nam s nimi naozaj skvelo a fotky sa nam velmi pacia. Foto mam v albume, kludne pozri. Baby sa volaju - Wedding enjoy
Odpovedať
Profilova fotka
@marekxy Ahoj, radi Vám ponúkneme naše služby :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, radi Vám svadobný deň krásne zdokumentujeme :) Navyše máte 3 samostatné fotografovania v cene jedného.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Pekný deň! Dávam do pozornosti nasu pracu. -j-
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
VlnkaFoto rada, ale termin mam obsadeny :(
Odpovedať
Profilova fotka
Našou hlavnou oblasťou je svadobná fotografia, v ktorej sme za netradičné miesta na fotenie a za bláznivé nápady. Pozrite si naše fotogalérie a ak sa Vám bude páčiť naša práca a budete mať záujem o naše služby, tak nám napíšte alebo zavolajte a my Vám vypracujeme cenovú ponuku podľa Vašich požiadaviek.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň! Termín mám zatiaľ volný, ak sa vám moja práca páči, stačí sa ozvať určite budete spokojný :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, tento termin mame este volny. Budeme velmi radi ak si pozriete nasu pracu http://www.mojasvadba.sk/catalog/vend.... Okrem kreativneho fotenia Vam zarucujeme velmi prijemnu atmosferu pocas fotenia tak pre vas ako aj pre vasich hosti a tiez par zaujimavych darcekov ku svadobnemu balicku :-):-):-) Premenime vase spomienky na nadherne fotografie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@marekxy aj Bratislava sa hlási :-D. S cenou sa dá hýbať
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rada Vám ponúknem naše foto a video služby. Spolupracujeme aj s inými firmami a ľuďmi. V prípade Vášho záujmu sa budeme tešiť :) S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby aj v tejto lokalite. Neváhajte si pozrieť ponuku na mojej stranke. Príjemný deň prajem, Luboš.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den som svadobný a portrétny fotograf z Košíc a rád by som Vám dal do pozornosti tvorbu, ktoru najdete na www stránke.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, mozno Vas oslovi nasa prezentacia ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@marekxy pozrite si aj moje svadobné fotografie na webe, na facebooku ... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, termin mam volny. Pozrite si moje fotografie a v pripade zaujmu ma kontaktujte.
Odpovedať
Profilova fotka
v maji 2014 mam obsadene zatial len soboty 10. a 31.5. - ak by vas zaujimala moja tvorba, budem rad, ked si pozriete moj web
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rád pre Vás nafotím Váš svadobný deň. Moju tvorbu si môžte pozrieť v mojom profile. V prípade záujmu ma kontaktujte.
Odpovedať
Profilova fotka
@marekxy ahoj marek, pozri moje portfolio a ak vas zaujme, rad pridem nafotit vasu svadbu. daniel
Odpovedať
Profilova fotka
BR-BB-ZV-NR
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?