Hľadáme fotografa a kameramana na 9.9.2017 v Trenčíne

Je to síce ešte skoro,ale nechcem si nechat vyfuknut nejakého šikovného fotografa a kameramana ;-) ... samozrejme cenovo prístupného aj pre obyčajných ľudí ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Sme tu pre Vás! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@natali1991 pozrite si aj moje svadobne fotografie, som z Bánoviec
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam svoje služby, poslal som Vám internú poštu :)
Odpovedať
Profilova fotka
@natali1991 Dobrý deň, do internej pošty som Vám poslal ponuku. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem :)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Ak by Vás zaujala moja práca neváhajte ma kontaktovať.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, veľmi rada Vám ponúknem naše služby. :-) V prípade, že máte záujem o viac informácií rada Vám odpoviem na Vaše otázky. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotoslužby, v prípade otázok ma kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si aj môj facebook, kde mám najnovšiu prácu. Veľmi rád Vám odpoviem na otázky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Perfektný termín, zatiaľ máme voľné a gratulujem!
Odpovedať
Profilova fotka
@natali1991 Pekný večer prajem, tento termín mám voľný. V prípade záujmu rád poskytnem viac info. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
@natali1991 ahoj, pozrite moje fotky na webe, ak sa Vám budú páčiť, budem rád ak sa ozvete.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@natali1991 Pekný deň prajem. Pozrite si aj moje svadobné fotografie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam Vám svoje foto služby ;-)
Odpovedať
ako kameramana mozem odporučiť Drahomíra Debnára, dajos video velmi šikovný a cenovo dostupný, mám krásne video v HD kvalite.. vôbec nelutujem....!
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň termín máme zatiaľ voľný :D ak by ste mali záujem sme mladá dvojka s ktorou sa určite nudiť nebudete a zažijete veľa pohody pri fotení...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, tiež si dovolím ponúknuť naše služby. Prikladám malú ukážku našej práce. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. S pozdravom Mirka a Mato
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň váš termín máme ešte voľný sme mladá dvojka fotografov s ktorými sa nudiť určite nebudete , fotenie má byť aj zážitok a máte mať z neho krásne spomienky :D sme tu pre vás do konca roka je na všetky svadobné balíčky aj 50€ zľava :D
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, aj ja Vám rád ponúknem naše foto a video služby. Našu tvorbu si môžete pozrieť na našej stránke.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?