Menu Forum

Hľadáme fotografa a kameramana do Košíc na 21.9.2013

21. mar 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
siss3
7
Registrovala sa 16. marca 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 3 príspevky. Má 4 priateľov. Dublin, Írsko.
  • Svadba bola 21. septembra 2013
    okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
siss3
7
Registrovala sa 16. marca 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 3 príspevky. Má 4 priateľov. Dublin, Írsko.
  • Svadba bola 21. septembra 2013
    okres Košice
 ahojte, hladame profesionala v obore, resp.tim, ktory nam pomoze zvecnit nas krasny den fotkami a videom, resp. filmovym pribehom. Kreativita je vitana. Viete mi poradit alebo mal by nejaky profesional zaujem stravit den v kruhu prijemnych ludi?
18. mar 2013 o 15:29  •  Svadba bola v septembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
agenturavivaldi
Vivaldi
Marianna Jakubeková PRO

Foto a video - Okres Nitra
3

“Vždy nás poteší dobrá referencia: toto je jedna z nich Dakujeme najuzasnejsej kameramanke za profesionalne odvedenu pracu. Nas svadobny den bol aj vdaka nej uplne dokonaly.velke vdaka, a ako hovoria babky u nas na dedine: 2 kamery v kostole sme este nemali :D silno odporucame!”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
agenturavivaldi
Vivaldi
Marianna Jakubeková PRO

Foto a video - Okres Nitra
3

“Vždy nás poteší dobrá referencia: toto je jedna z nich Dakujeme najuzasnejsej kameramanke za profesionalne odvedenu pracu. Nas svadobny den bol aj vdaka nej uplne dokonaly.velke vdaka, a ako hovoria babky u nas na dedine: 2 kamery v kostole sme este nemali :D silno odporucame!”
(Pred 2 rokmi)

@siss3 ponúkame vám prácu nášho tímu, v prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať mailom kde vám poskytneme aj bližšie informácie. Príjemný deň
18. mar 2013 o 15:58  •  www.svadba-ples-stuzkova.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ducklingproduction
duckling production PHOTO VIDEO
Tomo&Andrea Suchal PRO

Foto a video - Okres Bratislava
55

“Vzdy som si prial natocit exoticku svadbu. Veronika & Janko mi toto prianie splnili. Emocie, krasne vyznania, africke tanceky... Obcas sa tam mihol fotograf Martin Šveda - fotograf ;D A krasne prostredie v Bašta Pajštún https://player.vimeo.com/video/190235521”
(Pred 4 týždnami)

fotoportrét
fotoportrét
ducklingproduction
duckling production PHOTO VIDEO
Tomo&Andrea Suchal PRO

Foto a video - Okres Bratislava
55

“Vzdy som si prial natocit exoticku svadbu. Veronika & Janko mi toto prianie splnili. Emocie, krasne vyznania, africke tanceky... Obcas sa tam mihol fotograf Martin Šveda - fotograf ;D A krasne prostredie v Bašta Pajštún https://player.vimeo.com/video/190235521”
(Pred 4 týždnami)

@siss3 Zdravime Siss, sme mlady manzelsky par, pred nedavnom sme sa brali. Fotografka kameraman. Urcite si pozrite nasu tvorbu a radi zvecnime vase najkrajsie chvile. Myslim ze sa vy s nami a my s vami pri praci skvelo zabavime.
V pripade zaujmu nas nevahajte kontaktovat. Vas termin je zatial volny. Na pripadnu spolupracu sa budeme velmi tesit. Sme z BA ale cestujeme po celom SR, Sluzby ponukame od rannych priprav az do 2hej rano podla poziadaviek aj do konca svadobnej hostiny.
V pripade objednania oboch sluzieb vam vieme dat zlavu na celkovy balik foto video, nevahajte a ozvite sa nam pre blizsie informacie
Vas tim duckling
18. mar 2013 o 16:37  •  duckling.sk , office@duckling.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
peter_circles
test
test PRO

Foto a video - Okres Piešťany
fotoportrét
fotoportrét
peter_circles
test
test PRO

Foto a video - Okres Piešťany
 @siss3
My sme partia mladých chalanov, robíme foto a video a ich úpravy a mastering v štúdiu. Preto sa držíme moderných trendov pri ktorých sa bavíme s dôrazom na spokojnosť klienta. Dohodneme sa emoticon
Sme tu pre Vás, tak nás kontakujte
21. mar 2013 o 00:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
millerovci
ivana & peter miller photography
Ivana a Peter Miller - Imagestudio PRO

Foto a video - Okres Bardejov
42

“Uvolnil sa nam termin 19.9.2015. Ponukame zlavu 10% na celodenne fotenie.”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
millerovci
ivana & peter miller photography
Ivana a Peter Miller - Imagestudio PRO

Foto a video - Okres Bardejov
42

“Uvolnil sa nam termin 19.9.2015. Ponukame zlavu 10% na celodenne fotenie.”
(Pred 1 rokom)

@siss3 Dobre ranko,datum 21.9.2013 mame zatial este volny. Skuste pozriet nasu tvorbu,mozno Vas zaujme emoticon Najdete nas tu na ms alebo potom na fb: Ivana a Peter Miller-Imagestudio
V pripade zaujmu o cennik nam poslite vas email, dakujeme. emoticon
21. mar 2013 o 09:22  •  www.imagestudio.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marekjanicko
Marek Janíčko
Marek Janíčko PRO

Foto a video - Okres Košice
24

“Minuly tyzden som uspesne zaviedol dalsi system zaloh na PC pre este vacsiu bezpecnost pri spracovani vasich fotografii. - Na detailoch zalezi.”
(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
marekjanicko
Marek Janíčko
Marek Janíčko PRO

Foto a video - Okres Košice
24

“Minuly tyzden som uspesne zaviedol dalsi system zaloh na PC pre este vacsiu bezpecnost pri spracovani vasich fotografii. - Na detailoch zalezi.”
(Pred 3 rokmi)

@siss3 Dobry den, som svadobný a portrétny fotograf z Košíc a zapáčila sa mi Vaša požiadavka čo hľadáte. Veľmi rád by som sa podujal na fotenie Vašej svadby. Verím, že spolu dokážeme nafotiť zaujímave fotografive počas Vášho svadobného dňa.
21. mar 2013 o 09:46  •  www.janicko.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to