Hľadáme fotografa a kameramana do Košíc na 21.9.2013

Profilova fotka
ahojte, hladame profesionala v obore, resp.tim, ktory nam pomoze zvecnit nas krasny den fotkami a videom, resp. filmovym pribehom. Kreativita je vitana. Viete mi poradit alebo mal by nejaky profesional zaujem stravit den v kruhu prijemnych ludi?
Odpovedať
Profilova fotka
@siss3 ponúkame vám prácu nášho tímu, v prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať mailom kde vám poskytneme aj bližšie informácie. Príjemný deň
Odpovedať
Profilova fotka
@siss3 Zdravime Siss, sme mlady manzelsky par, pred nedavnom sme sa brali. Fotografka kameraman. Urcite si pozrite nasu tvorbu a radi zvecnime vase najkrajsie chvile. Myslim ze sa vy s nami a my s vami pri praci skvelo zabavime. V pripade zaujmu nas nevahajte kontaktovat. Vas termin je zatial volny. Na pripadnu spolupracu sa budeme velmi tesit. Sme z BA ale cestujeme po celom SR, Sluzby ponukame od rannych priprav az do 2hej rano podla poziadaviek aj do konca svadobnej hostiny. V pripade objednania oboch sluzieb vam vieme dat zlavu na celkovy balik foto video, nevahajte a ozvite sa nam pre blizsie informacie Vas tim duckling
Odpovedať
@siss3 My sme partia mladých chalanov, robíme foto a video a ich úpravy a mastering v štúdiu. Preto sa držíme moderných trendov pri ktorých sa bavíme s dôrazom na spokojnosť klienta. Dohodneme sa :) Sme tu pre Vás, tak nás kontakujte
Odpovedať
Profilova fotka
@siss3 Dobre ranko,datum 21.9.2013 mame zatial este volny. Skuste pozriet nasu tvorbu,mozno Vas zaujme :-) Najdete nas tu na ms alebo potom na fb: Ivana a Peter Miller-Imagestudio V pripade zaujmu o cennik nam poslite vas email, dakujeme. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@siss3 Dobry den, som svadobný a portrétny fotograf z Košíc a zapáčila sa mi Vaša požiadavka čo hľadáte. Veľmi rád by som sa podujal na fotenie Vašej svadby. Verím, že spolu dokážeme nafotiť zaujímave fotografive počas Vášho svadobného dňa.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?