Hľadám voľného fotografa na 7.6.2014 do Mojmíroviec

Ahojte, neviete niekto o volnom fotografovi na datum 07.06.2014? svadba bude v kastieli Mojmirovce. Nasi fotografi ktorych sme mali zajednandych sa na nas na poslednu chvilu vykaslali, takze sme zufali. Dajte vediet prosiiiiiiiiim. Dakujem za pomoc
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň! Tento termín máme ešte voľný!
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Rád Vám ponúkam naše služby na Váš svadobný deň. S pozdravom
Odpovedať
Ahoj,na cely den potrebujes fotografa?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, termin mam zatial volny, viac informacii ti mozem poslat mailom alebo na mojich strankach ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
V prípade, že Vás moje portfólio zaujalo, neváhajte ma kontaktovať.Nezúfajte :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín je voľný ;-) , momentálne mám akciu -50% na všetky balíky... Rád zvečním Váš veľký deň...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, veľmi rada Vám nafotím Vašu svadbu v prípade ak Vás zaujala moja tvorba :) S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj @miliculka pozri si moje portfolio, na Vas datum mam zatial volny termin, v pripade ze by sa ti pacilo, nevahaj ma kontaktovat a spytat sa cokolvek. D.
Odpovedať
Profilova fotka
Rada prídem, ak si ma vyberiete :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@miliculka Áno viem, o mne :-) A ak chcete vedieť viac o mne pozrite si môj profil, moju web stránku. Som zo Zlatých Moraviec, teda kúsok. Teším sa Vás a kým sa stretneme Vám prajem pokojné prípravy, žiaden stres a veľa radosti.
Odpovedať
Profilova fotka
@miliculka dobry den, ak je to aktualne este, skuste sa ozvat k nam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň termín 07.06.2014 mi ostal voľný. Na mojej stránke si môžete pozrieť portfólio a aj cenník. Ak by ste mala ďalšie otázky kľudne píšte alebo voľajte.
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?