Menu Forum

Hľadám voľného fotografa na 24.8.2013 z okolia Žiliny

21. feb 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
miroslava28886
4
Registrovala sa 30. októbra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 10 príspevkov a 1 album. Má 11 priateľov. Okres Žilina.
  • Svadba bola 23. júla 2005
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
miroslava28886
4
Registrovala sa 30. októbra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 10 príspevkov a 1 album. Má 11 priateľov. Okres Žilina.
  • Svadba bola 23. júla 2005
    okres Žilina
 Poprosim ak je volny nejaky fotograf z okolia ziliny ,keby mi poslal na seba nejaky link,mail,pripadne dake foto na ukazky.....pomaham hladat najlepsej kamaratke,ktora sa toho 24.8.2013 vidava......dakujem
11. okt 2012 o 10:51  •  Svadba bola v júli 2005  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
darush
2
Registrovala sa 15. septembra 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Má 2 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
darush
2
Registrovala sa 15. septembra 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Má 2 priateľov.
 Ahoj Mirka, ja som mala Lukáša Faturíka, je z Beluše, ale myslím, že dochádzanie mu vadiť nebude. Foto nájdeš na jeho stranke, ja som svoje fotky ešte nestihla pridať, ale snáď do konca týždňa to bude. emoticon Ja som bola s fotkami max. spokojná a cena bola tiež viac než dobrá.
11. okt 2012 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sturfg (36 r.)
Andrej Luprich - www.studio-foto.sk
Andrej Luprich PRO

Foto a video - Okres Trenčín
19

“V sobotu a v nedelu sa v hoteli Elizabeth v Trenčíne koná svadobná výstava - sme pripravení a budeme tam - budete tam? Bohatý program, veľa praktických info a najlepšie studio-foto. Srdečne pozývame!”
(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
sturfg (36 r.)
Andrej Luprich - www.studio-foto.sk
Andrej Luprich PRO

Foto a video - Okres Trenčín
19

“V sobotu a v nedelu sa v hoteli Elizabeth v Trenčíne koná svadobná výstava - sme pripravení a budeme tam - budete tam? Bohatý program, veľa praktických info a najlepšie studio-foto. Srdečne pozývame!”
(Pred 3 rokmi)

ahoj, skus moj profil tu na MS, prip. v kontaktoch najdes web, aktualne foto na blogu.
11. okt 2012 o 12:38  •  www.studio-foto.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
misshaa (30 r.)
7
Registrovala sa 24. januára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 36 príspevkov. Má 16 priateľov. Okres Ružomberok.
  • Svadba bola 29. septembra 2012
    okres Ružomberok
fotoportrét
fotoportrét
misshaa (30 r.)
7
Registrovala sa 24. januára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 36 príspevkov. Má 16 priateľov. Okres Ružomberok.
  • Svadba bola 29. septembra 2012
    okres Ružomberok
 ahoj aj fotograf zo shotpro.sk Milan Surový, prídu aj do Žiliny
11. okt 2012 o 14:17  •  Svadba bola v septembri 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
magduska13andrejko
7
Registrovala sa 28. augusta 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 48 príspevkov a 4 albumy. Má 5 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
magduska13andrejko
7
Registrovala sa 28. augusta 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 48 príspevkov a 4 albumy. Má 5 priateľov.
 ahoj, odporúčam Lukáša Ronca z Novej Dubnice http://foto.ronec.sk/ . pozri si aj moje albumy, máme od neho nádherné fotky. Je fakt šikovný emoticon http://www.mojasvadba.sk/katalog/firma/lukasronec/
11. okt 2012 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katulo
PHOTOCIPE
PHOTOCIPE PRO

Foto a video - Okres Liptovský Mikuláš
10
fotoportrét
fotoportrét
katulo
PHOTOCIPE
PHOTOCIPE PRO

Foto a video - Okres Liptovský Mikuláš
10
 Dobry den. Fotosluzby aj v Ziline, pozrite moj profil emoticon
11. okt 2012 o 17:05  •  Svadba bola v novembri 1999  •  www.photocipe.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kacatko23
1
Registrovala sa 12. apríla 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 10 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Prešov.
  • Svadba bola 24. septembra 2011
    okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
kacatko23
1
Registrovala sa 12. apríla 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 10 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Prešov.
  • Svadba bola 24. septembra 2011
    okres Prešov
 Ahojte, nás fotil Juro Sucharda a môžem ho len odporúčať.....mrkni sa na jeho albumy emoticon Mala som stresy, lebo mesiac pred svadbou sme ostali bez fotografa a nijakého som nepoznala a potom mi kámoška dala číslo na SuJu a dopadlo to super. Naozaj vrelo odporúčam, ak chceš zažiť veselé fotenie bez stresu s úsmevom na tvári.... a mať skvelé fotky emoticon Skús http://www.mojasvadba.sk/katalog/firma/sujuphotography/
11. okt 2012 o 21:11  •  Svadba bola v septembri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nikoletka258 (24 r.)
Foto-ateliér Nika art
nikoleta jančichová PRO

Foto a video - Okres Partizánske
20
fotoportrét
fotoportrét
nikoletka258 (24 r.)
Foto-ateliér Nika art
nikoleta jančichová PRO

20
 nie som zo Žiliny ale nie je to ďaleko ak by ste mali záujem na ten termín mám voľné ešte fotografiu som študovala a mám veľa neviest spokojných za sebou poprípade vám môžem zaslať referencie emoticon
6. nov 2012 o 12:33  •  www.nika-art.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mgabriskova
Fotografka Miriam Gabrišková
Miriam Gabrišková PRO

Foto a video - Okres Bratislava
36

“Mile zienky, fotim svadby, rande, rodiny s detmi a boudoir! Profesionalny ale priatelsky pristup a skvele ceny! Popozerajte portfolio a cennik na www.miriamgabriskova.sk”
(Pred 9 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
mgabriskova
Fotografka Miriam Gabrišková
Miriam Gabrišková PRO

Foto a video - Okres Bratislava
36

“Mile zienky, fotim svadby, rande, rodiny s detmi a boudoir! Profesionalny ale priatelsky pristup a skvele ceny! Popozerajte portfolio a cennik na www.miriamgabriskova.sk”
(Pred 9 mesiacmi)

Dobrý deň, ja mám Váš termín voľný. Celú svadbu nafotografujem za 400 Eur. Viac info na mojom webe. emoticon
14. nov 2012 o 12:34  •  www.miriamgabriskova.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
peterduchovic (34 r.)
Fotograf Peter Duchovič
Peter Duchovič PRO

Foto a video - Okres Bánovce nad Bebravou
28

“Nový album na mojej webstránke - svadba Monika a Milan - Raková na Kysuciach - http://duchovic.sk/rakova-kysuce-svadobne-fotografie.html”
(Dnes)

fotoportrét
fotoportrét
peterduchovic (34 r.)
Fotograf Peter Duchovič
Peter Duchovič PRO

28

“Nový album na mojej webstránke - svadba Monika a Milan - Raková na Kysuciach - http://duchovic.sk/rakova-kysuce-svadobne-fotografie.html”
(Dnes)

Dobry den, dany termin mam volny a vieme sa dohodnut emoticon
14. nov 2012 o 12:54  •  www.duchovic.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
matej_vaclav (37 r.)
Matej Vaclav Photography
MatejVaclav PRO

4

“Na nasej facebookovej stranke sme pripravili sutaz o portretvove fotenie zadarmo viac info na http://www.facebook.com/pages/Matej-Vaclav-Photography/232427040117417”
(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
matej_vaclav (37 r.)
Matej Vaclav Photography
MatejVaclav PRO

4

“Na nasej facebookovej stranke sme pripravili sutaz o portretvove fotenie zadarmo viac info na http://www.facebook.com/pages/Matej-Vaclav-Photography/232427040117417”
(Pred 3 rokmi)

dobry den dovolil by som si vam ponuknut noase sluzby ukazku prace si mozete pozriet v mojom profile pre viac info ma kontaktuje emailom rad zodpoviem vsetky vase otazky
17. nov 2012 o 13:17  •  www.matejvaclavphotography.net  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tomashradsky
Tomáš Hradský Photography
Tomáš Hradský PRO

Foto a video - Okres Žilina
7
fotoportrét
fotoportrét
tomashradsky
Tomáš Hradský Photography
Tomáš Hradský PRO

Foto a video - Okres Žilina
7
 Dobrý deň, rád by som Vám ponúkol moje služby. Fotografie a všetky dôležité informácie nájdete na mojom webe.
30. nov 2012 o 10:04  •  www.tomashradsky.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tomaspavco (31 r.)
Tomáš Pavčo - fotografické služby
Tomáš pavčo PRO

Foto a video - Okres Dolný Kubín
PRO Shop: 1 inzerát
35
fotoportrét
fotoportrét
tomaspavco (31 r.)
Tomáš Pavčo - fotografické služby
Tomáš pavčo PRO

Foto a video - Okres Dolný Kubín
PRO Shop: 1 inzerát
35
 Dobrý deň,
ponúkam svadobné fotografovanie.
Môžete si prezrieť moje porftóliu. V prípade záujmu alebo akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať.
fotoportrét
fotoportrét
studiovarhanik
Štúdio Varhaník
Andrea Varhaníková PRO

Foto a video - Okres Bytča
8
fotoportrét
fotoportrét
studiovarhanik
Štúdio Varhaník
Andrea Varhaníková PRO

Foto a video - Okres Bytča
8
 Dobrý deň, ukážky našej práce si môžte pozrieť v našom portfóliu, alebo na našej stránke.
Ak sa vám páči naša práca, kontaktujte nás emoticon
19. jan 2013 o 19:35  •  www.nasvadbu.sk/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tommyfoto (31 r.)
Tomáš Paule - Tommyfoto
Tomas Paule PRO

16

“Milé nevesty....ak planujete svadbu a este stale nemate svojho fotografa rad by som vam ponukol moje sluzby....Nejake terminy na rok 2017 su este volne.... Nejake komplet svadby odomna si mozete pozriet na mojom webe: http://www.tomaspaule.sk/blog/ pripadne ak by ste chceli vidiet este viac fotiek tak : https://www.facebook.com/SvadobnyFotografTomasPaule”
(Pred 1 týždňom)

fotoportrét
fotoportrét
tommyfoto (31 r.)
Tomáš Paule - Tommyfoto
Tomas Paule PRO

16

“Milé nevesty....ak planujete svadbu a este stale nemate svojho fotografa rad by som vam ponukol moje sluzby....Nejake terminy na rok 2017 su este volne.... Nejake komplet svadby odomna si mozete pozriet na mojom webe: http://www.tomaspaule.sk/blog/ pripadne ak by ste chceli vidiet este viac fotiek tak : https://www.facebook.com/SvadobnyFotografTomasPaule”
(Pred 1 týždňom)

@miroslava28886 : niesom zo ZA ale pricestovat nieje problem...
21. jan 2013 o 22:08  •  www.tomaspaule.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ummagama
Lukas Gal Photography
Lukáš PRO

Foto a video - Okres Čadca
3
fotoportrét
fotoportrét
ummagama
Lukas Gal Photography
Lukáš PRO

Foto a video - Okres Čadca
3
 Dobrý deň, termín je zatiaľ voľný v prípade záujmu sa s vami veľmi rád stretnem.
21. jan 2013 o 22:37  •  www.lukasgal.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bronersky
Bronersky
PRO

Foto a video - Okres Námestovo
1
fotoportrét
fotoportrét
bronersky
Bronersky
PRO

Foto a video - Okres Námestovo
1
 dobrý deň, tento termín mám doposiaľ voľný, neváhajte ma kontaktovať. emoticon
29. jan 2013 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mrfotostudio
MRfotostudio
Mgr. Marek Rakovský PRO

Foto a video - Okres Banská Bystrica
1
fotoportrét
fotoportrét
mrfotostudio
MRfotostudio
Mgr. Marek Rakovský PRO

Foto a video - Okres Banská Bystrica
1
 Prajem pekny den, ak chcete zazit krasne fotografovanie plné zabavy sme tu pre Vas.... V ZA mame uz nejake to zazemie...
21. feb 2013 o 21:12  •  www.mrfotostudio.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to