Hľadám svadobného fotografa na svadbu - 7.9.2019

Dobrý deň, hľadám svadobného fotografa. Svadba bude 7.9.2019. Môžete mi poradiť? Ďakujem pekne
Odpovedať
Profilova fotka
@gabic21 Ak Vás zaujme rád doplním bližšie info.
Odpovedať
Profilova fotka
@gabic21
Odpovedať
Profilova fotka
@gabic21
Odpovedať
Profilova fotka
@gabic21 Dobry den, pozrite si aj moje svadobne fotografie, viac info na webe alebo osobne
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám zatiaľ voľný, viac informácií vám posielam do správy, resp. môžete si ich pozrieť na mojom webe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@gabic21 Dobrý deň , tento tetermín mám voľný a ak by vás zaujala moja tvorba budem rád ak sa dohodneme. Viac mojej tvorby v profile.🙂 Cena priaznivá😉
Odpovedať
Profilova fotka
@gabic21 dobrý deň moju ponuku nájdete v súkromnej správe ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, môžete si pozrieť aj moju tvorbu buď tu na portáli, alebo na FB: Michelle D. Photography, kde mám toho viac. Viac info a cenová ponuka v správe. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
dobrý deň termín máme zatiaľ voľný ak by sa vám naša tvorba páčila sme tu pre vás
Odpovedať
Profilova fotka
@gabic21 ahoj, pozrite si moje fotky, ak vám moja práca bude páčiť, budem rád ak ma kontakujete.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, kludne nahliadnite aj do mojho portfolia a v pripade zaujmu vam rad poslem cenovu ponuku :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobry den, termin mam este volny, ak Vas moja tvorba zaujme nevahajte ma kontaktovat.
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam Vám svoje služby
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín 7.9.2019 máme zatiaľ voľný. Špecializujeme sa na reportážne svadobné fotografie a video (krátky film). Každá svadba je pre nás neopakovateľný príbeh, naša úloha je tento príbeh zachytiť :-) Pokiaľ Vás zaujme naša tvorba, rodi Vám pošleme individuálnu cenovú ponuku :-) Prajeme prijemne svadobné plánovanie. Marek a Adam
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím. Termín mám voľný :) moje portfólio nájdete na profile / webe / instagrame. V prípade záujmu rád poskytnem ďalšie informácie :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?