Hľadám svadobného fotografa na 7.7.2012 v Bratislave

Profilova fotka
Dobry den, zhaname svadobneho fotografa- na fotky pred obradom, na obrade (civilnom), potom na prechod z obradu na hostinu (je to v uplnom centre BA)- nie daleko od seba- a na svadobnu hostinu (posedenie- 16 ludi) - je este niekto volny? ak ano, prosim, zaslite mi cennik, pripadne Vasu webstranku s portfoliom na adresu bubinka.fioli@gmail.com. dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
chceme max 50ks fotiek urobit (dokopy za cely svadbu)
Odpovedať
Profilova fotka
fuha to si si dala na čas, tento termin je dost silny, my sme mali povodne tento datum a rezervovali sme si fotografov rok a pol dopredu aby sme ich mali.
Odpovedať
@greyeyes neboj sa, sú ešte voľní fotografi, posielam IP, aj keď nie sú z bratislavy, ale skús sa ozvať.
Odpovedať
Profilova fotka
@vanesa73 --no co uz, stava sa, ze sa ludia zobudzaju aj na poslednu chvilku :) kevinka84 - dakujem za radu, skusim sa im ozvat a uvidim.
Odpovedať
Profilova fotka
Juchu, uz sme zohnali, mame zarezervovane. :)
Odpovedať
@greyeyes no vidíš super a tých čo som ti napísala, či iného?
Odpovedať
Profilova fotka
tych, co si mi napisala, ti boli az z Cadce, im by sa neoplatilo prijst do Ba a spat...zbytocne naklady, chapes..ale zohnala som ineho, tak som zvedava, ako to vypali :)
Odpovedať
My mame zajednanu Katku Jesnu z svadobnyfotograf.eu a ma rozne cenove ponuky... drzim palce v hladani
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@greyeyes ahoj, ja Ti ho vrelo odporucam, ochota neskutocna, nase fotky , co som videla zatial - genialne... pristup na jednicku, zajtra ideme pre CD a vyplatit peniazky, takze pridam aj viac foto..... inak vsetci na svadbe sa pytali, ze kde sme ho nasli.... styyyyl ma tiez cooooolovy :) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
michal, ten termin uz nestihas ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Zdravím, Ak máte záujem, termín mám voľný tak sa kludne ozvyte :)
Odpovedať
Profilova fotka
@romikrajcovic viete cestovat v čase? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@evkacik5 už som si to všimol ;-) , ale dik 8-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?