Hľadám šikovného fotografa do Košíc na 2014

Profilova fotka
Ahojte, hľadáme šikovného a kreatívneho fotografa na našu svadbu. Chceme si urobiť prehľad, aby sme si mohli čo najlepšie vybrať. Viete mi poradiť niekoho, s kým máte dobré skúsenosti? Chceme niekoho, kto je fakt profík a vie spraviť super fotky za rozumnú cenu ;) Ďakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj ja mam super fotografa, Pavol Delej Photografy je aj na fb ale je z Bardejova ,foti krasne fotky najlepsi v Bj cely svadobny balik stoji 600 eur
Odpovedať
dobrý deň možnosti budete mať neskutočne veľa, no predsa Vám chcem ponúknuť aj svoje služby. Veľmi rád vám poslúžim.
Odpovedať
Profilova fotka
@mirunka83 Dobry den, budeme radi, ked navstivite nasu stranku pre viac info :) Fotime ako dvaja fotografi, aby ste mali zaznamenane naozaj vsetko z Vasho velkeho dna. Sme z BB, ale dopravu v ramci SR mame momentalne gratis.
Odpovedať
Profilova fotka
http://reefe.webs.com/ my sme mali mať tohto ale je to dosť ďaleko...a nakoniec sme sa rozhodli zo ZA aj kemaramana aj foto...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň! Ponúkam Vám naše služby!
Odpovedať
Profilova fotka
Igi Petrilla Photography, robí fakt krásne fotky a má aj výborné ceny a prístup:)) odporúčam:)
Odpovedať
Profilova fotka
@mirunka83 Skuste pozriet aj nasu pracu,v pripade zaujmu nas nevahajte kontaktovat :-) Pekny slnecny den prajeme. Ivana a Peter Miller
Odpovedať
Profilova fotka
@sveba uz som ho skusala kontaktovat, ale ma uz plno :(
Odpovedať
Profilova fotka
vsetkym Vam ale velmi pekne dakujem za tipy, urcite si to popozeram a hadam aj nieco najdem podla mojich predstav :)
Odpovedať
Profilova fotka
Fotografov je vela a vela z nich robi krasne fotky. My sme mali Petka Sulovskeho. Maximalna spokojnost :). nejake fotky uz mam v albume, tak mozes mrknut. Pri vybere fotografa som na to isla tak, ze som si vyberala nie podla mena, ale podla stylu, ktory sa mi paci. Napriklad taki Lukackovci su super, maju kvalitne fotky, su uzasni, ale mne sa paci trosku iny styl fotiek. A tak som sa dostala cez fotky az k petovi. Bolo to najlepsie rozhodnutie :).
Odpovedať
Profilova fotka
@mirunka83 Dobry den prajem, som svadobný a portrétny fotograf z Košíc a rád by som Vám dal do pozornosti moju tvorbu, ktorú si môžete pozrieť buď na www stránke, prípadne i tu na moja svadba.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahoj, my sme mali UP Studio, vyskúšaj :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, dovoľte mi ponúknuť Vám svoje služby - moju tvorbu i ompletnú cenovú ponuku môžete vidieť na mojej webstránke VlnkaFoto.sk. Pracujem hlavne v regióne Košíc. V prípade záujmu ma kontaktujte mailom alebo správou.
Odpovedať
Profilova fotka
...the fascinating story behind your photos... Košice, 2014
Odpovedať
Skuste si pozriet nasu pracu a v pripade zaujmu nas nevahajte kontaktovat Pekny den 8-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 11 mesiacoch
@lenusqqa Dobre si urobila, ja som si vybrala Reefeho a hrôza a des veľmiii veľmi sme sklamaný......
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobry den.Vas termin mam zatial volny. V pripade viac informacii kontaktujte ma.
Odpovedať
Profilova fotka
@olha Dobrý deň, mohli by ste mi prosím vysvetliť, na základe čoho si dať moje fotografie pre vlastné? Na vašej stránke som našiel pár mojich fotografií. http://www.horkoff.ru/#!/portfolio
Odpovedať
Profilova fotka
@olha Dievca zlate chvastat sa cudzimi fotografiami je absolutne neprofesionalne a pokrytecke. http://www.horkoff.ru/#!/portfolio toto je autor fotografie vlcie maky
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?