Menu Forum

Hľadám šikovného fotografa do Košíc na 2014

3. apr 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
mirunka83
2
Registrovala sa 9. mája 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 5 príspevkov. Má 1 priateľa. Košice, okres Košice.
fotoportrét
fotoportrét
mirunka83
2
Registrovala sa 9. mája 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 5 príspevkov. Má 1 priateľa. Košice, okres Košice.
 Ahojte, hľadáme šikovného a kreatívneho fotografa na našu svadbu. Chceme si urobiť prehľad, aby sme si mohli čo najlepšie vybrať. Viete mi poradiť niekoho, s kým máte dobré skúsenosti? Chceme niekoho, kto je fakt profík a vie spraviť super fotky za rozumnú cenu ;)
Ďakujem emoticon
19. jún 2013 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
sveba
21
Registrovala sa 22. apríla 2010 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 9 príspevkov a 2 albumy. Má 8 priateľov. Ennis, Írsko.
fotoportrét
fotoportrét
sveba
21
Registrovala sa 22. apríla 2010 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 9 príspevkov a 2 albumy. Má 8 priateľov. Ennis, Írsko.
 Ahoj ja mam super fotografa, Pavol Delej Photografy je aj na fb ale je z Bardejova ,foti krasne fotky najlepsi v Bj cely svadobny balik stoji 600 eur
20. jún 2013 o 03:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
matuskusnir
MATÚŠ a MIRKA
PRO

Foto a video - Okres Žilina
42
fotoportrét
fotoportrét
matuskusnir
MATÚŠ a MIRKA
PRO

Foto a video - Okres Žilina
42
 dobrý deň
možnosti budete mať neskutočne veľa, no predsa Vám chcem ponúknuť aj svoje služby.
Veľmi rád vám poslúžim.
20. jún 2013 o 05:21  •  matusmirka.sk/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
showcheeks
Showcheeks Photography™
Mgr. Art. Hana Šovčíková PRO

Foto a video - Okres Banská Bystrica
32

“Ahojte baby, bookujeme budúci rok www.showcheeks.sk Budeme radi ak trošku pobookujeme aj s vami”
(Pred 1 mesiacom)

fotoportrét
fotoportrét
showcheeks
Showcheeks Photography™
Mgr. Art. Hana Šovčíková PRO

Foto a video - Okres Banská Bystrica
32

“Ahojte baby, bookujeme budúci rok www.showcheeks.sk Budeme radi ak trošku pobookujeme aj s vami”
(Pred 1 mesiacom)

@mirunka83 Dobry den, budeme radi, ked navstivite nasu stranku pre viac info emoticon Fotime ako dvaja fotografi, aby ste mali zaznamenane naozaj vsetko z Vasho velkeho dna. Sme z BB, ale dopravu v ramci SR mame momentalne gratis.
20. jún 2013 o 08:26  •  www.showcheeks.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lenusqqa
3
Registrovala sa 9. marca 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 1 príspevok. Má 8 priateľov. Okres Považská Bystrica.
fotoportrét
fotoportrét
lenusqqa
3
Registrovala sa 9. marca 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 1 príspevok. Má 8 priateľov. Okres Považská Bystrica.
 http://reefe.webs.com/
my sme mali mať tohto ale je to dosť ďaleko...a nakoniec sme sa rozhodli zo ZA aj kemaramana aj foto...
20. jún 2013 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jilekproduction (39 r.)
jilekproduction - foto - video
Mgr. Rastislav Jílek PRO

Foto a video - Okres Trebišov
24
fotoportrét
fotoportrét
jilekproduction (39 r.)
jilekproduction - foto - video
Mgr. Rastislav Jílek PRO

Foto a video - Okres Trebišov
24
 Dobrý deň! Ponúkam Vám naše služby!
20. jún 2013 o 11:06  •  www.jilekproduction.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
renky88 (28 r.)
13
Registrovala sa 10. júla 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 10 príspevkov a 1 album. Má 4 priateľov. Čaňa, okres Košice.
  • Svadba bola 10. augusta 2013
    Čaňa, okres Košice-okolie
fotoportrét
fotoportrét
renky88 (28 r.)
13
Registrovala sa 10. júla 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 10 príspevkov a 1 album. Má 4 priateľov. Čaňa, okres Košice.
  • Svadba bola 10. augusta 2013
    Čaňa, okres Košice-okolie
 Igi Petrilla Photography, robí fakt krásne fotky a má aj výborné ceny a prístupemoticon) odporúčamemoticon
20. jún 2013 o 11:36  •  Svadba bola v auguste 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
millerovci
ivana & peter miller photography
Ivana a Peter Miller - Imagestudio PRO

Foto a video - Okres Bardejov
42

“Uvolnil sa nam termin 19.9.2015. Ponukame zlavu 10% na celodenne fotenie.”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
millerovci
ivana & peter miller photography
Ivana a Peter Miller - Imagestudio PRO

Foto a video - Okres Bardejov
42

“Uvolnil sa nam termin 19.9.2015. Ponukame zlavu 10% na celodenne fotenie.”
(Pred 1 rokom)

@mirunka83 Skuste pozriet aj nasu pracu,v pripade zaujmu nas nevahajte kontaktovat emoticon Pekny slnecny den prajeme. Ivana a Peter Miller
20. jún 2013 o 13:10  •  www.imagestudio.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mirunka83
2
fotoportrét
fotoportrét
mirunka83
2
 @sveba uz som ho skusala kontaktovat, ale ma uz plno :(
20. jún 2013 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mirunka83
2
fotoportrét
fotoportrét
mirunka83
2
 vsetkym Vam ale velmi pekne dakujem za tipy, urcite si to popozeram a hadam aj nieco najdem podla mojich predstav emoticon
20. jún 2013 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pivetka
10
Registrovala sa 10. mája 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 25 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Košice.
  • Svadba bola 1. júna 2013
    okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
pivetka
10
Registrovala sa 10. mája 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 25 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Košice.
  • Svadba bola 1. júna 2013
    okres Košice
 Fotografov je vela a vela z nich robi krasne fotky. My sme mali Petka Sulovskeho. Maximalna spokojnost emoticon. nejake fotky uz mam v albume, tak mozes mrknut. Pri vybere fotografa som na to isla tak, ze som si vyberala nie podla mena, ale podla stylu, ktory sa mi paci. Napriklad taki Lukackovci su super, maju kvalitne fotky, su uzasni, ale mne sa paci trosku iny styl fotiek. A tak som sa dostala cez fotky az k petovi. Bolo to najlepsie rozhodnutie emoticon.
21. jún 2013 o 10:41  •  Svadba bola v júni 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marekjanicko
Marek Janíčko
Marek Janíčko PRO

Foto a video - Okres Košice
24

“Minuly tyzden som uspesne zaviedol dalsi system zaloh na PC pre este vacsiu bezpecnost pri spracovani vasich fotografii. - Na detailoch zalezi.”
(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
marekjanicko
Marek Janíčko
Marek Janíčko PRO

24

“Minuly tyzden som uspesne zaviedol dalsi system zaloh na PC pre este vacsiu bezpecnost pri spracovani vasich fotografii. - Na detailoch zalezi.”
(Pred 3 rokmi)

@mirunka83 Dobry den prajem, som svadobný a portrétny fotograf z Košíc a rád by som Vám dal do pozornosti moju tvorbu, ktorú si môžete pozrieť buď na www stránke, prípadne i tu na moja svadba.
21. jún 2013 o 16:10  •  www.janicko.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
roman83
Registroval sa 13. júna 2013 na mojasvadba.sk. Pridal 3 príspevky. Okres Vranov nad Topľou.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
roman83
Registroval sa 13. júna 2013 na mojasvadba.sk. Pridal 3 príspevky. Okres Vranov nad Topľou.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahoj, my sme mali UP Studio, vyskúšaj emoticon
25. jún 2013 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vlnkafoto
VlnkaFoto
Mgr. Michaela Demočková PRO

47

“Milé nevesty, uvoľnil sa mi termín 21.5.2016 na svadobné fotenie. Kto by mal záujem, píšte na kontakt@vlnkafoto.sk smile – emotikon”
(Pred 9 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
vlnkafoto
VlnkaFoto
Mgr. Michaela Demočková PRO

47

“Milé nevesty, uvoľnil sa mi termín 21.5.2016 na svadobné fotenie. Kto by mal záujem, píšte na kontakt@vlnkafoto.sk smile – emotikon”
(Pred 9 mesiacmi)

Dobrý deň, dovoľte mi ponúknuť Vám svoje služby - moju tvorbu i ompletnú cenovú ponuku môžete vidieť na mojej webstránke VlnkaFoto.sk. Pracujem hlavne v regióne Košíc. V prípade záujmu ma kontaktujte mailom alebo správou.
7. júl 2013 o 11:35  •  www.vlnkafoto.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
demockophoto (33 r.)
Daniel Democko photography - svadobné fotografie
Daniel Demočko PRO

8

“SVADOBNÉ ZVYKY A SYMBOLY - 2. časť O ŠATÁCH A DOPLNKOCH NEVESTY A ŽENÍCHA. Čítajte, za čo všetko na Vašej svadbe môže anglická kráľovná Viktória! Všetko na: http://www.demockophoto.eu/blog/svadobne-zvyky-a-symboly-ii-svadobne-saty-a-doplnky”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
demockophoto (33 r.)
Daniel Democko photography - svadobné fotografie
Daniel Demočko PRO

8

“SVADOBNÉ ZVYKY A SYMBOLY - 2. časť O ŠATÁCH A DOPLNKOCH NEVESTY A ŽENÍCHA. Čítajte, za čo všetko na Vašej svadbe môže anglická kráľovná Viktória! Všetko na: http://www.demockophoto.eu/blog/svadobne-zvyky-a-symboly-ii-svadobne-saty-a-doplnky”
(Pred 2 rokmi)

...the fascinating story behind your photos...
Košice, 2014
9. júl 2013 o 15:24  •  www.demockophoto.eu  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
majzlfko
RM media
Róbert Majzlík PRO

Foto a video - Okres Vranov nad Topľou
1
fotoportrét
fotoportrét
majzlfko
RM media
Róbert Majzlík PRO

Foto a video - Okres Vranov nad Topľou
1
 Skuste si pozriet nasu pracu a v pripade zaujmu nas nevahajte kontaktovat
Pekny den emoticon
12. júl 2013 o 20:59  •  www.rm-media.eu/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
10. dec 2013 o 01:09 • glirna
fotoportrét
fotoportrét
denikaa
2
Registrovala sa 4. marca 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 15 príspevkov. Má 4 priateľov. Košice.
fotoportrét
fotoportrét
denikaa
2
Registrovala sa 4. marca 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 15 príspevkov. Má 4 priateľov. Košice.
 @lenusqqa Dobre si urobila, ja som si vybrala Reefeho a hrôza a des veľmiii veľmi sme sklamaný......
30. nov 2014 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra.
2. feb 2015 o 10:50 • olha
fotoportrét
fotoportrét
peterdavid
Peter David - The Studio Kosice
Peter David PRO

2
fotoportrét
fotoportrét
peterdavid
Peter David - The Studio Kosice
Peter David PRO

2
 Dobry den.Vas termin mam zatial volny. V pripade viac informacii kontaktujte ma.
25. feb 2015 o 14:37  •  www.thestudiokosice.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zooom
1
Registroval sa 3. apríla 2015 na mojasvadba.sk. Pridal 7 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
zooom
1
Registroval sa 3. apríla 2015 na mojasvadba.sk. Pridal 7 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
 @olha
Dobrý deň, mohli by ste mi prosím vysvetliť, na základe čoho si dať moje fotografie pre vlastné? Na vašej stránke som našiel pár mojich fotografií.
http://www.horkoff.ru/#!/portfolio
3. apr 2015 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
markolino (34 r.)
svadobný čas
MAREK ZALIBERA PRO

Foto a video - Okres Poprad
PRO Shop: 1 inzerát
72
fotoportrét
fotoportrét
markolino (34 r.)
svadobný čas
MAREK ZALIBERA PRO

Foto a video - Okres Poprad
PRO Shop: 1 inzerát
72
 @olha Dievca zlate chvastat sa cudzimi fotografiami je absolutne neprofesionalne a pokrytecke.
http://www.horkoff.ru/#!/portfolio toto je autor fotografie vlcie maky
3. apr 2015 o 21:21  •  www.svadobnycas.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to