Menu Forum

Hľadám kameramana na 23.9.2017 v Trnave a okolí

14. nov 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
laura6511
1
Registrovala sa 2. augusta 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 17 príspevkov. Okres Trnava.
fotoportrét
fotoportrét
laura6511
1
Registrovala sa 2. augusta 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 17 príspevkov. Okres Trnava.
 Dobrý deň, hľadáme kamerana na dňa 23.9.2017 emoticon ak máte nejaké kontakty budeme vďační emoticon emoticon emoticon
8. nov 2016 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (28 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
28

“Hľadáte svadobného fotografa a kameramana? Termíny na rok 2017 sa pomaličky plnia. Pozrite si naše práce ... Facebook: Daludape foto a video studio, www.daludape.sk”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (28 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
28

“Hľadáte svadobného fotografa a kameramana? Termíny na rok 2017 sa pomaličky plnia. Pozrite si naše práce ... Facebook: Daludape foto a video studio, www.daludape.sk”
(Pred 1 rokom)

Dobrý deň,
veľmi rada Vám ponúknem naše služby. V prípade, že Vás naša tvorba zaujala budem rada ak mi napíšete IP alebo email a odpoviem Vám na Vaše otázky.
Váš termín máme ešte zatiaľ voľný. emoticon
Ďakujem
S pozdravom
8. nov 2016 o 11:21  •  www.daludape.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pavolvargavideo
Pavol Varga
Ing. Pavol Varga PRO

Foto a video - Okres Dunajská Streda
2
fotoportrét
fotoportrét
pavolvargavideo
Pavol Varga
Ing. Pavol Varga PRO

Foto a video - Okres Dunajská Streda
2
 @laura6511 Dobry den, poslal som Vam spravu. Vas termin mam zatial volny. Pekny den. Pavol Varga
8. nov 2016 o 11:33  •  www.pavolvarga.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
videostudiomavex (27 r.)
Videoštúdio MAVEX
Maroš Veliký PRO

Foto a video - Okres Humenné
9

“Možno nemáme všetko 🧞‍♀, ale spolu nám nič nechýba 🤵💝👰. 💘 Majka & Tomáš 💘 https://vimeo.com/245018915”
(Pred 1 týždňom)

fotoportrét
fotoportrét
videostudiomavex (27 r.)
Videoštúdio MAVEX
Maroš Veliký PRO

Foto a video - Okres Humenné
9

“Možno nemáme všetko 🧞‍♀, ale spolu nám nič nechýba 🤵💝👰. 💘 Majka & Tomáš 💘 https://vimeo.com/245018915”
(Pred 1 týždňom)

Dobrý deň. Pozrite si naše portfólio, ak by Vás naša práca zaujala, určite nás kontaktujte.

Za veľmi exkluzívnu cenu Vám vieme momentálne zabezpečiť v našej SVADOBNEJ AKCII - kameraman + fotografa.

S pozdravom video-štúdio MAVEX emoticon
8. nov 2016 o 18:12  •  www.videostudiomavex.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marosch_video (44 r.)
Zhotovenie videozáznamov a Foto
Marián Botka PRO

Foto a video - Okres Považská Bystrica
fotoportrét
fotoportrét
marosch_video (44 r.)
Zhotovenie videozáznamov a Foto
Marián Botka PRO

Foto a video - Okres Považská Bystrica
 Dobrý deň, v prípade záujmu ma kontaktujte, ponúkam foto a video spolu, bezkonkurenčné ceny!!
Som skúsený kameraman s dlhoročnými skúsenosťami a pohybujem sa po celom Slovensku. Spolupracujem s viacerými hudobníkmi, starejšími a fotografmi, majiteľmi reštaurácií a pod...
Viem zabezpečiť dobrú hudbu, živú aj DJ, starejšieho, kameramana a fotografa. Viem poslať ukážkové linky na Hudobníkov a Kameramana všetko veľmi seriózne ceny, ceny si vieme tak dohodnúť, aby vyhovovali Vám!!! Vysoká kvalita práce ! Ozvite sa všetko Vám zabezpečím, Vaša spokojnosť, bude aj mojou !!!
S pozdravom Maroš
14. nov 2016 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra svoje kontaktné údaje”