Hľadám fotografa z východného Slovenska na 30.09.2017

Ahojte ženičky , neviete o dobrom a cenovo dostupnom fotografovi v Prešove, Košiciach, Poprade, Levoči, Spišskej Novej Vsi ? Termín máme 30 .09.2017 v okrese Levoča. Ďakujem veľmi pekne. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Sme tu pre Vás! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
termin je zatial volny, viac info na webe : ) dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer prajem, termín mam voľný. Pre viac informácií ma neváhajte kontaktovať.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať.Rád poskytnem bližšie informácie. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Ahoj, skús pozrieť tu - http://www.foto-eminsvet.sk/ :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den , termin mame hadam este dostupny ;-) ozvite sa nam telefonicky alebo emailom ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň ak by ste mali záujem termín máme ešte voľný :) sme mladá dvojka plná nápadov :D
Odpovedať
Profilova fotka
termín je voľný ... posielam do IP ponuku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín máme voľný, môžete si pozrieť naše fotografie sem na Mojej svadbe alebo na facebooku. Budeme radi ak sa nám ozvete, môžete mať hneď 2 fotografov, ktorí zachytia každý dôležitý moment Vášho dňa. V cene fotenia ponúkame aj predsvadobné rande fotenie zadarmo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám voľný, poslal som Vám internú poštu so všetkými informáciami.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?