Menu Forum

Hľadám fotografa z okolia Trenčína na 29.9.2012

6. sep 2012  • 
fotoportrét
fotoportrét
ika777
Registrovala sa 12. júla 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 12 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
ika777
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahojte, potrebujem narýchlo zohnať fotografa na 29.9.2012, neviete mi poradiť?
3. sep 2012 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
tina2000
2
Registrovala sa 15. marca 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 20 príspevkov. Senec / Stupava, okres Senec.
fotoportrét
fotoportrét
tina2000
2
Registrovala sa 15. marca 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 20 príspevkov. Senec / Stupava, okres Senec.
 Ahoj, ked ho najdes, tak mi mozes dat vediet, ja tiez zhanam fotografa z okolia Trencina na 28.9.2012 a tiez surne :D
3. sep 2012 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ika777
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
ika777
  • Nevie kedy bude svadba
 sme si vybrali, že , že súrne emoticon
3. sep 2012 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
michelledesign_sk (30 r.)
MichelleDesign
Michal Ptačin PRO

Kvety a dekorácia - Okres Poprad
13

“Milé nevesty! Na rok 2013 sme pre Vás pripravili množstvo noviniek, preto neváhajte a navštívte naše stránky! V prípade že plánujete svadbu, oslovte nás a zverte všetky prípravy do našich rúk. Svojpomocne nie vždy znamená profesionálne a ušetriť, nie vždy znamená aj získať! :-) Na stretnutie s Vami sa už teraz teší Váš MD Team.”
(Pred 4 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
michelledesign_sk (30 r.)
MichelleDesign
Michal Ptačin PRO

Kvety a dekorácia - Okres Poprad
13

“Milé nevesty! Na rok 2013 sme pre Vás pripravili množstvo noviniek, preto neváhajte a navštívte naše stránky! V prípade že plánujete svadbu, oslovte nás a zverte všetky prípravy do našich rúk. Svojpomocne nie vždy znamená profesionálne a ušetriť, nie vždy znamená aj získať! :-) Na stretnutie s Vami sa už teraz teší Váš MD Team.”
(Pred 4 rokmi)

V tom termíne sme veľmi blízko Trenčína. emoticon
4. sep 2012 o 10:53  •  www.facebook.com/svadbastylovo www.svadbastylovo-md.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marekjanicko
Marek Janíčko
Marek Janíčko PRO

Foto a video - Okres Košice
24

“Minuly tyzden som uspesne zaviedol dalsi system zaloh na PC pre este vacsiu bezpecnost pri spracovani vasich fotografii. - Na detailoch zalezi.”
(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
marekjanicko
Marek Janíčko
Marek Janíčko PRO

Foto a video - Okres Košice
24

“Minuly tyzden som uspesne zaviedol dalsi system zaloh na PC pre este vacsiu bezpecnost pri spracovani vasich fotografii. - Na detailoch zalezi.”
(Pred 3 rokmi)

Ahojte, niesom z Trencina, ale urcite obdobie v roku sa vzdy zdrziavam v Trencine, takze nieje pre mna problem fotit v danom kraji, kedze ho poznam (cerstve fotky z Trencina a okolia najdete v mojom albume). Nachadzam sa tu do 18.9. a potom odchadzam do KE. Ak by ste nezohnali fotografa, kludne mi mozete napisat.
4. sep 2012 o 11:22  •  www.janicko.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
klacansky_skphoto
Stanislav Klačanský :SK PHOTO
Stanislav Klačanský PRO

Foto a video - Okres Galanta
1
fotoportrét
fotoportrét
klacansky_skphoto
Stanislav Klačanský :SK PHOTO
Stanislav Klačanský PRO

Foto a video - Okres Galanta
1
 Dobrý deň,
nie som síce z TN, ale rád Vám ponúknem moje služby. Navštívte môj Profil Profesionála a ak Vás moja práca zaujme, kľudne ma kontaktujte...
4. sep 2012 o 11:45  •  www.skphoto.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
fotoportrét
fotoportrét
danielkaplavka
Daniel Kaplavka
Daniel Kaplavka PRO

Foto a video - Okres Nové Mesto nad Váhom
26

“Tak terminy sa pomalicky naplnaju, nevesticky piste a pytajte sa na ten Vas termin. :-)”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
danielkaplavka
Daniel Kaplavka
Daniel Kaplavka PRO

Foto a video - Okres Nové Mesto nad Váhom
26

“Tak terminy sa pomalicky naplnaju, nevesticky piste a pytajte sa na ten Vas termin. :-)”
(Pred 2 rokmi)

@tina2000 28.9 som k dispozicii
4. sep 2012 o 16:22  •  www.danielkaplavka.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
novotny_2
Digital Studio
Ing. Anton Novotný PRO

Foto a video - Okres Trnava
30

“Vazene nevesticky a zenichovia este raz Vas upozornujem. ze s rezervaciou fotografa treba zacat v predstihu aspon pol roka dopredu a u vychitenych fotografov aspon rok dopredu. Preco to hovorim? Lebo tento rok sa velmi vela nevesticiek ohlasuje len tri mesiace dopredu a terminy su uz plne a potom odchadzaju sklamane. Bohuzial pokial sa nezacneme klonovat :-) viac ako jednu”
(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
novotny_2
Digital Studio
Ing. Anton Novotný PRO

Foto a video - Okres Trnava
30

“Vazene nevesticky a zenichovia este raz Vas upozornujem. ze s rezervaciou fotografa treba zacat v predstihu aspon pol roka dopredu a u vychitenych fotografov aspon rok dopredu. Preco to hovorim? Lebo tento rok sa velmi vela nevesticiek ohlasuje len tri mesiace dopredu a terminy su uz plne a potom odchadzaju sklamane. Bohuzial pokial sa nezacneme klonovat :-) viac ako jednu”
(Pred 3 rokmi)

29.9 mam volny termin ak by ste mali zaujem o moje sluzby nevahajte ma kontaktovat a velmi rad sa s Vami i osobne stretnem
4. sep 2012 o 16:36  •  www.studioo.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tina2000
2
fotoportrét
fotoportrét
tina2000
2
 Ahojte, dakujem velmi pekne, po dlhom zvazovani (kedze som necakala, ze sa Vas tolko ozve) sme sa uz rozhodli. Dakujem vsetkym ostatnym :D
6. sep 2012 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to