Hľadám fotografa z okolia Popradu, Kežmarku na 14.9.2013

Poradte mi dobreho fotografa z okolia PP, KK, SNV na 14.9.13. Napisala som uz asi 10 a skoro vsetci su uz obsadeni alebo dost drahi. :-( Asi som sa zdohadala dost neskoro ale necakala som, ze to bude taky problem.
Odpovedať
Ivana A Peter Miller-Photography (Fb)
Odpovedať
pozrite si moje portfolio, pripadne web. viac info mozme mailom. pekny den
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň! Profesionalita, a skvelý pomer kvalita - cena... to je naša ponuka pre Vás! Ak si pozriete našu prácu budeme radi! ;-) A či sme pre Vás dobrí, to necháme na Vás!
Odpovedať
Profilova fotka
@datka1 Dobrý deň prajem, som svadobný a portrétny fotograf z Košíc a z dôvodu, že na Spiš chodím často tak sa s Vami veľmi rád stretnem osobne a prezentujem Vám, ako pracujem, ako môžu Vaše svadobné fotografie vyzerať, aké výhody a služby získate okrem fotografií. Prvotný náhľad na moju tvorbu môžete získať skrz www stránku a verím, že sa Vám bude páčiť.
Odpovedať
Profilova fotka
:-) Dobrý deň. Skúste si pozrieť našu stránku, prípadne zavolajte na t:0905257035, som z Levoče. Ponúkam Vám z jednej firmy foto aj video viac než 20 ročná profi prax. Foto a video z profesionálnou technikou s pozdravom Jozef Griger Videofamily.
Odpovedať
Profilova fotka
@datka1 Dobrý deň. Rád by som Vám dal do pozornosti aj našu firmu. Viac informácii o nás a našich službách môžete nájsť v našom profile, na webovej stránke, alebo nás môžete kontaktovať telefonicky, či e-mailom. Prajem pekný deň.
Odpovedať
Profilova fotka
Možno Vás zaujmu fotografie z nášho portfolia. Oceniť môžte kvalitu v primeranej cene. Viac info mailom alebo telefonicky. Krásny večer. Michal
Odpovedať
Profilova fotka
@datka1 Dobrý deň. Poskytujem fotoslužby v oblasti svadobnej fotografie. Liptovský Mikuláš a okolie. Viac než 10.ročná skúsenosť. Ak ešte nemáte zajednaného svadobného fotografa pre Váš svadobný deň, ponúkam Vám svoje služby. V pripade zaujmu si pozrite môj profil a web. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Aj ja mám ešte voľný termín. Ak vás moja práca zaujala kľudne ma kontaktujte.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín máme ešte voľný. Ukážky našej práce si môžte pozrieť na našej stránke, alebo tu v našom profile. Ak sa vám páči naša práca, neváhajte nás kontaktovať.
Odpovedať
Profilova fotka
datka1 ja som na tom uplne rovnako....vsetci obsadeni :/ nemyslela som ze vyse polroka pred svadbou bude taký problem zohnat fotografa....ale vybrali sme si pekný datum ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@ketronela September je najziadanejsi mesiac v roku na svadbu. Minulu sezonu sa mi na jeden termin ozvali 10-ti zakaznici.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Zdravím, pozrite si moje portfolio. Pokiaľ zaujme, viac informácii emailom.
Odpovedať
@datka1 aj my máme svadbu 14.9.13 v Poprade, fotografa už síce máme zajednaného, ale tiež to bola námaha ho nájsť.....už len kameraman nám treba....:)
Odpovedať
Profilova fotka
My mame svadbu 7.9.2013 a tiez sme este nikoho nenasli... Tak prijemne hladanie aj tebe... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@nuklia Dobrý deň, ponuku som Vám poslal do IP. Prajem príjemné hľadanie. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tomáš Hudáček zo Spišskej Novej Vsi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nuklia Dobry den, som svadobný a portrétny fotograf z Košíc a Váš termín mám zatiaľ neobsadený. V prípade, ak Vás osloví tvorba ma môžete kontaktovať.
Odpovedať
Profilova fotka
Ak este stale hladate, urcite si pozrite nasu stranku, docestovat nieje prekazkou, na pripradnu spolupracu sa tesime. Tím Duckling
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín máme zatiaľ voľný, tak si popozerajte našu ponuku tu na Mojej svadbe, alebo na našej FB stránke a neváhajte nás kontaktovať :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín 14.9.2013 mám ešte voľný. Žijem v Košiciach, ale nemám problém za Vami pricestovať do Popradu alebo okolia (pôvodom som Popradčanka :) Moju tvorbu môžete vidieť na mojej webstránke, kompletnú cenovú ponuku nájdete pod záložkou "SLUŽBY". Komletný svadobný balík ponúkam za 330,-eur + 48,-eur za dopravu do Popradu. V prípade záujmu ma kontaktujte mailom alebo správou.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám naše služby :) S pozdravom
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?