Menu Forum

Hladam fotografa, termin: 19.9.2015

13. máj 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
lealeonides
Registrovala sa 13. mája 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 6 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
lealeonides
Registrovala sa 13. mája 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 6 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
 Hladam fotografa, ktory spravi zaujimave fotky. Miesto: okr. PB
13. máj 2015 o 21:02  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
romikrajcovic (37 r.)
Roman Krajčovič Photography
Roman Krajčovič PRO

Foto a video - Okres Nové Zámky
14

“Https://vimeo.com/170657045 Jedno úžasné svadobné fotenie a to bol piatok 13-teho. Koľko sme sa nasmiali. :-) Milá Monika a Miško s Vami by som si to fotenie zopakoval kedykoľvek. :-) „ Milovať znamená hľadať šťastie toho druhého.“ - Sv. Don Bosco”
(Pred 5 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
romikrajcovic (37 r.)
Roman Krajčovič Photography
Roman Krajčovič PRO

Foto a video - Okres Nové Zámky
14

“Https://vimeo.com/170657045 Jedno úžasné svadobné fotenie a to bol piatok 13-teho. Koľko sme sa nasmiali. :-) Milá Monika a Miško s Vami by som si to fotenie zopakoval kedykoľvek. :-) „ Milovať znamená hľadať šťastie toho druhého.“ - Sv. Don Bosco”
(Pred 5 mesiacmi)

@lealeonides Pekný večer prajem. Pozrite si aj moje svadobné fotografie emoticon
13. máj 2015 o 21:33  •  www.romiphoto.com  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tutuphoto
Radka & Silvia TuTu photography
TuTu photography PRO

Foto a video - Okres Žilina
13

“Hľadáte svadobného fotografa? Ponúkame posledné voľné jesenné a zimné termíny! Budeme rady, ak si nás zarezervujete. Našu prácu si môžete pozrieť na našej stránke alebo v ukážkovej fotoknihe. https://www.saal-digital.cz/servis/spolecna-objednavka/?KVgC4p6gPV7lV1qo8VtkzNc97zmcvt8VsGrTjbya”
(Pred 4 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
tutuphoto
Radka & Silvia TuTu photography
TuTu photography PRO

Foto a video - Okres Žilina
13

“Hľadáte svadobného fotografa? Ponúkame posledné voľné jesenné a zimné termíny! Budeme rady, ak si nás zarezervujete. Našu prácu si môžete pozrieť na našej stránke alebo v ukážkovej fotoknihe. https://www.saal-digital.cz/servis/spolecna-objednavka/?KVgC4p6gPV7lV1qo8VtkzNc97zmcvt8VsGrTjbya”
(Pred 4 mesiacmi)

Dobrý večer @lealeonides, termín máme voľný, pozrite si našu prácu na našom webe, blogu, fb. Ak Vás zaujme viac info pošleme do správy. Rady budeme súčasťou Vášho svadobného dňa emoticon
13. máj 2015 o 21:57  •  www.tutuphoto.sk  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra odkazy na svoje webové stránky.”
18. máj 2015 o 11:48 • rbgstyle