Hladam fotografa svadba 24.9.2016

Dobry den, rada by som nejake rady a tipy ohladom fotografov pripadne foto+video. Posielajte mi svoje rady napsdy tipy dakujem za vsetko
Odpovedať
Profilova fotka
Ponukam Vam seba, pozrite si moje portfolio a kludne sa pytajte :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, tiež mám tento termín free. Na ukážku posielam pár foto. Ak by Vás zaujali, tak na webe nájdete oveľa viac aj fotiek aj iných info.. Keď by ste niečo potrebovali tak mi kľudne píšte, rád odpoviem .. :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj. Budem rada, keď si pozrieš moje portfólio. Ak sa Ti zapáči, píš pre bližšie info. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, pozrite si aj moj web a v pripade zaujmu Vam rada poslem blizsie info aj s cennikom :)
Odpovedať
Profilova fotka
@valeria19 Dobrý deň ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať. Rád poskytnem bližšie informácie. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám moje služby, v prípade záujmu ma kontaktujte. S pozdravom, Dávid Doroš
Odpovedať
Profilova fotka
Pekny den zelam :) ponukam Vam svoje sluzby, dany termin mam volny :) priaznive ceny :)
Odpovedať
Profilova fotka
Banská Bystrica, Zvolen - Bonus foto-video
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň taktiež vám rada ponúkam naše služby ,ak chcete mať na fotografie a aj na samotné fotenie mať pekné spomienky sme tu pre vás, Teraz svadobné fotenie aj s 15% zľavou
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň Pripájam ukážku mojej tvorby. Pre bližšie info alebo viac fotiek ma neváhajte kontaktovať. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň, máte odo mňa ponuku v internej pošte.
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravicko, pozrite si moju stranku, fotky sa vam urcite zapacia. No a potom ma nevahajte kontaktovat ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam Vám svoje služby ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
termin mame zatial volny, info na požiadanie alebo na webe :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Keď Vás moja tvorba osloví, veľmi rád Vám odpoviem na otázky.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?