Hladam fotografa pre originalne fotky 7.11.2015

Pekny den prajem, Hladam fotografa na novembrovy termin. Niekoho, kto je kreativny a fotky budu mat aj davku humoru :) dakujem velmi pekne za Vase ponuky ... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím, Váš termín mám voľný. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
@delinka194 Dobrý deň, práve niečim takýmto by som rád obohatil svoje portfólio :) ale zatial som na to nenašiel klienta. Na stránke ich nemám ale tieto fotky som robil na vlastnu svadbu. - https://www.facebook.com/124377430988... https://www.facebook.com/124377430988... Inak na stránke nájdete všetky potrebné info.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme volný. Bližší informace zasílám do zpráv. S pozdravem Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovedať
Profilova fotka
@delinka194 Dobrý deň nevesta, a koľkáteho novembra budete mať svadbičku? Skúste popozerať moje portfolio na webe alebo facebooku. Keď Vás zaujme, kontaktujte ma prosím. :-)
Odpovedať
Dakujem vstky, popozeram si fotografie :) pekny den :)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, termín mám zatiaľ voľný. :)
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rada Vám nafotím svadbu. :-) Pre bližšie informácie Vám rada odpoviem na Vaše otázky. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, skús pozrieť moje portfólio, ak sa Ti zapáči, tak píš :)
Odpovedať
Profilova fotka
@delinka194 ahoj, termín mám voľný, ak sa ti bude práciť moja práca , veľmi rád poskytnem dalsie info.
Odpovedať
Máme to volné:-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň váš termín mám ešte voľný ak by ste mali záujem rada vás budem sprevádzať vašim veľkým dňom
Odpovedať
Profilova fotka
Rad vam ponuknem moje sluzby :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si aj portfólio na web stránke. Keď Vás moja práca zaujme, rád odpoviem na otázky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj @delinka194 tvoj termin mam este volny, v pripade ze sa ti zapacia moje fotky, nevahaj ma kontaktovat. Daniel
Odpovedať
Profilova fotka
Sme tu pre Vás! Pozrite si našu pracu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@delinka194 Pekný večer prajem. Pozrite si aj moje svadobné fotografie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@delinka194 Ahoj, skús pozrieť aj moju tvorbu a web. Nájdeš tam všetko potrebné, na otázky rád odpoviem :) Pekný večer prajem
Odpovedať
Vsetkym Vam velmi pekne dakujem za ponuky a klobuk dole pred Vasou pracou...ste uzasni :) bolo pre mna tazke vybrat si...ale podarilo sa mi... dakujem Vam za ochotu a prajem vela stastia, uspechov a radosti z prace :))))
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?