Menu Forum

Hľadám fotografa na svadbu vo Svdiníku na 31.5.2014

22. mar 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
svidnicanka
Registrovala sa 20. marca 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 14 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Svidník.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
svidnicanka
Registrovala sa 20. marca 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 14 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Svidník.
  • Nevie kedy bude svadba
 hľadám fotografa na svoj veľký deň, ktorý bude vo Svidníku 31.05.2014. Chcela by som nejaké odporúčania, prípadne aj samotný fotografi mi môžu rovno poslať cenové ponuky + referencie do súkromnej pošty. Kameramana nechceme a ostatné veci už máme rezervované. Ďakujem už dopredu za Vaše ponuky a odporúčania.
20. mar 2013 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
jilekproduction (39 r.)
jilekproduction - foto - video
Mgr. Rastislav Jílek PRO

Foto a video - Okres Trebišov
24
fotoportrét
fotoportrét
jilekproduction (39 r.)
jilekproduction - foto - video
Mgr. Rastislav Jílek PRO

24
 Dobrý deň! Naše služby sú tu pre Vás!
20. mar 2013 o 09:10  •  www.jilekproduction.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ducklingproduction
duckling production PHOTO VIDEO
Tomo&Andrea Suchal PRO

Foto a video - Okres Bratislava
55

“Vzdy som si prial natocit exoticku svadbu. Veronika & Janko mi toto prianie splnili. Emocie, krasne vyznania, africke tanceky... Obcas sa tam mihol fotograf Martin Šveda - fotograf ;D A krasne prostredie v Bašta Pajštún https://player.vimeo.com/video/190235521”
(Pred 1 mesiacom)

fotoportrét
fotoportrét
ducklingproduction
duckling production PHOTO VIDEO
Tomo&Andrea Suchal PRO

Foto a video - Okres Bratislava
55

“Vzdy som si prial natocit exoticku svadbu. Veronika & Janko mi toto prianie splnili. Emocie, krasne vyznania, africke tanceky... Obcas sa tam mihol fotograf Martin Šveda - fotograf ;D A krasne prostredie v Bašta Pajštún https://player.vimeo.com/video/190235521”
(Pred 1 mesiacom)

@svidnicanka Dobry den, pozrite si aj nase sluzby, docestovat nieje problem aj ked za dopravu by sa nieco doplacalo. Kazdopadne, ak by sa vam pacila nasa tvorba urcite sa nejako dohodneme. S pozdravom

Andrea Suchal
duckling production
20. mar 2013 o 10:35  •  duckling.sk , office@duckling.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
monikapilova1
4
Registrovala sa 6. januára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 11 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
monikapilova1
4
Registrovala sa 6. januára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 11 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Žilina.
 nás fotil Matúš Kušnír a vrelo odporúčam, je dobrý a cenovo prijateľný
20. mar 2013 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
michalmajcher (36 r.)
MAJCHER-PRODUCTION
Michal Majcher , Ing. PRO

42

“Najnovší svadobný videoklip z našej produkcie klik na link : https://vimeo.com/48095730”
(Pred 4 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
michalmajcher (36 r.)
MAJCHER-PRODUCTION
Michal Majcher , Ing. PRO

42

“Najnovší svadobný videoklip z našej produkcie klik na link : https://vimeo.com/48095730”
(Pred 4 rokmi)

Príjemný dobrý večer. Ponúkam Vám nahliadnuť na naše portfolio či web a verím že charakter našej práce Vas aspoň trocha osloví. Naša produkčná spoločnosť ponúka kvalitu či už v podobe videa alebo fotografie rovnako ako primeranú cenu. Prajem šťastný výber a pokojnú plavbu manželským životom. Pekný večer . emoticon. A teraz s výhodnými zľavami ...
20. mar 2013 o 20:18  •  www.majcher-production.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
peter_circles
test
test PRO

Foto a video - Okres Piešťany
fotoportrét
fotoportrét
peter_circles
test
test PRO

Foto a video - Okres Piešťany
 @svidnicanka
Dobrý deň prajem,
my sme z PN , ale dochádzka k Vám je samozrejmosť. Referenciu máme v profile, cenník môžem poslať do IP alebo emailu.
tešíme saemoticon)
21. mar 2013 o 00:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
svidnicanka
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
svidnicanka
  • Nevie kedy bude svadba
 @michalmajcher ďakujem za link , určite si pozrieme Vašu tvorbu.
21. mar 2013 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
svidnicanka
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
svidnicanka
  • Nevie kedy bude svadba
 @peter_circles ďakujem
21. mar 2013 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
svidnicanka
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
svidnicanka
  • Nevie kedy bude svadba
 @monikapilova1 určite si pozrieme jeho tvorbu, ďakujem
21. mar 2013 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marekjanicko
Marek Janíčko
Marek Janíčko PRO

Foto a video - Okres Košice
24

“Minuly tyzden som uspesne zaviedol dalsi system zaloh na PC pre este vacsiu bezpecnost pri spracovani vasich fotografii. - Na detailoch zalezi.”
(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
marekjanicko
Marek Janíčko
Marek Janíčko PRO

Foto a video - Okres Košice
24

“Minuly tyzden som uspesne zaviedol dalsi system zaloh na PC pre este vacsiu bezpecnost pri spracovani vasich fotografii. - Na detailoch zalezi.”
(Pred 3 rokmi)

@svidnicanka Dobry den prajem, som svadobný a portrétny fotograf z Košíc a Vas termin mam neobsadeny. Tvorbu a blizsie info. si mozete pozriet na webovej stranke a v pripade zaujmu ma mozete kontaktovat cez email.
21. mar 2013 o 09:21  •  www.janicko.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
majkagi
8
Registrovala sa 14. septembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 8 príspevkov. Okres Svidník.
  • Svadba bola 27. júla 2013
    okres Svidník
fotoportrét
fotoportrét
majkagi
8
Registrovala sa 14. septembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 8 príspevkov. Okres Svidník.
  • Svadba bola 27. júla 2013
    okres Svidník
 nás bude fotiť re-foto, alebo na fb.
21. mar 2013 o 10:31  •  Svadba bola v júli 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
svidnicanka
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
svidnicanka
  • Nevie kedy bude svadba
 @marekjanicko ďakujem, určite si pozrieme Vašu tvorbu.
21. mar 2013 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
svidnicanka
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
svidnicanka
  • Nevie kedy bude svadba
 @majkagi
ďakujem za typ emoticon
21. mar 2013 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
svidnicanka
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
svidnicanka
  • Nevie kedy bude svadba
 to je jasné, že v dnešnej dobe je z čoho vyberať a každému z nás sa aj páči niečo iné emoticon a samozrejme ďalší dôležitý aspekt je kvalita,cena a samozrejme aj referencie.............
22. mar 2013 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to