Hľadám fotografa na svadbu v Žilinskom kraji do 550€

Ahojte, prosim Vas, poradte niekto naozaj profesionalneho fotografa v ZA kraji, ktory je kreativny, priatelsky a cenovo prijatelny. Max cena 550e. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@sunny2277 pozrite si aj moje svadobne fotografie, viac info na webe
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, termin 19. august 2017? :-) Viac info v sprave ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sunny2277 Dobrý deň, k dispozícii ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, termín máme voľný. Našu prácu si môžete pozrieť na našom webe alebo blogu, ak sa Vám páči, kontaktujte nás a rady poskytneme podrobnejšie info. R.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer Skúste si pozrieť i ukážku našej práce Sme manželská dvojica fotografov a pochadzame z partizánskeho V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať S pozdravom Mirka a Maťo
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer , prezrite si aj môj profil :) , nájdete tam vzorové fotografie pripadne navštívte moju webovú stránku alebo ma kontaktuje telefonický. Ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, ak Vas zaujme moje portfolio, tak ma nevahajte kontaktovat :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý den, ponúkam skvelé fotografie, za prijatelnú cenu.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, nakoľko ponúkame služby foto a video rada Vám poskytnem viac informácií o nás a našej práci v prípade, že máte záujem. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@mkfotograf @erisun Dobrý deň, chcela by som Vás poprosiť, aby ste do fóra zverejňovali maximálne 3 fotografie. Vašou hlavnou prezentačnou platformou je Váš fotoblog, kde si môžete tvoriť albumy s neobmedzeným počtom fotiek. Tu vo fóre ale veľa fotiek spôsobuje neprehľadnosť a veľa scrollovania. Ešte si môžete vytvoriť jeden kolážový obrázok s viacerými Vašimi fotkami a zverejňovať ten :) Ďakujeme za pochopenie, prajem krásny deň! Jana, 4nets team
Odpovedať
Profilova fotka
Ok. Dakujem za upozornenie.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň váš termín máme ešte voľný ak by ste mali záujem budeme vás radi sprevádzať vo váš veľký deň
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, moje ceny sú lepšie, ako Vaša ponuka. V prípade záujmu ma kontaktujte, ponúkam foto a video spolu, bezkonkurenčné ceny!! Som skúsený kameraman s dlhoročnými skúsenosťami a pohybujem sa po celom Slovensku. Spolupracujem s viacerými hudobníkmi, starejšími a fotografmi, majiteľmi reštaurácií a pod... Viem zabezpečiť dobrú hudbu, živú aj DJ, starejšieho, kameramana a fotografa. Viem poslať ukážkové linky na Hudobníkov a Kameramana všetko veľmi seriózne ceny, ceny si vieme tak dohodnúť, aby vyhovovali Vám!!! Vysoká kvalita práce ! Ozvite sa všetko Vám zabezpečím, Vaša spokojnosť, bude aj mojou !!! S pozdravom Maroš
Odpovedať
Profilova fotka
@sunny2277 Dobry den, ak je termin dostupny , spokojne sa obratte na nas, radi Vam vyhovieme ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sunny2277 Dobry podvecer prajem! Ponukam Vam moju malickost emoticon , pozrite si moju www-cku a v pripade zaujmu alebo ak by ste mali akukolvek otazku navahajte ma kedykolvek kontaktovat. S pozdravom Riky
Odpovedať
@sunny2277 ahoj :) ja odporúčam Jozefa Sádeckého z Považskej Bystrice. Fotil nám celú svadbu od rána až do cca pol jednej - jednej, platili sme menej ako je tvoj strop a fotografie sú absolútne skvelé. Nielen portréty, ale aj obrad a hlavne fotky zo zábavy. Odporúčame všetkými 10 :) keď sme pozerali fotky nestíhali sme sa čudovať kde všade bol. Fotky nám v plnej miere vynahradili aj video ;-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň termín máme ešte voľný ak by ste mali záujem celý február máme aj Valentínske zľavy
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?