Hľadám fotografa na svadbu v Prešove 29.4.2017

Hľadám fotografa na fotenie svadby v Prešove. Nemáme záujem o umelecké portrétne foto, iba o fotenie od obradu až do cca 1-2 hodiny rána. Termín: 29.4.2017. Ďakujem pekne :) Budem rada za každú ponuku aj tip na fotografa :)
Odpovedať
Profilova fotka
@suesun7 ahoj skús http://www.romanpavlik.sk/index
Odpovedať
@iam24 jeho som skusala este skor, ale je obsadeny..
Odpovedať
Profilova fotka
@suesun7 tak to som nevedela, že je obsadený ... asi ho budem musieť zarezervovať skôr, ked mám svadbu rok po tebe :)
Odpovedať
Profilova fotka
Sme tu pre Vás!
Odpovedať
@jilekproduction kontaktovala som Vas cez kontaktny formular na VAsej stránke
Odpovedať
@iam24 no skor urcite skor :) aj ked teraz premyslam,ze tusim on len tento rok nefoti alebo nieco podobne..Nepamatam si uz presne,ale viem,ze nemohol na moj termin..
Odpovedať
Profilova fotka
@suesun7 a nevieš mi povedať aké má cenové relácie?
Odpovedať
Profilova fotka
@suesun7 u mňa voľné ;-)
Odpovedať
@iam24 neviem, keďže nemal voľné, tak sme sa o cenách nebavili
Odpovedať
zumzum photodesign 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@suesun7 Ďakujem aj tak :)
Odpovedať
Profilova fotka
Zaslali sme Vam mail.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@suesun7 http://flashphoto.sk/
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať.Rád poskytnem bližšie informácie. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Ozvite sa, ak sa Vam bude pacit moje portfolio. Termin mam volny...
Odpovedať
Profilova fotka
Rado Cerula ... je jeden z najlepších ..... ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@suesun7 Ponúkam Vám svoje služby ;-) Pozrite si moju tvorbu a pokiaľ Vás zaujme môžete ma kontaktovať
Odpovedať
@sabina554 su aj lepsi podla mna ;-) ale tak kazdemu sa nieco ine paci ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@suesun7 termin dostupny ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, prezrite si moj profil a web! Verim, ze vas moja praca zaujme natolko, ze sa rozhodnete pre mna. Staci napisat a rychlost, profesionalita a kvalita su zarucene ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Pôsobím v Spišskej Novej Vsi a do Prešova to mam kúsok. Ak by Vás zaujala moja práca neváhajte ma kontaktovať.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň termín máme zatiaľ voľný :D ak by ste mali záujem sme mladá dvojka s ktorou sa určite nudiť nebudete a zažijete veľa pohody pri fotení...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň váš termín máme ešte voľný sme mladá dvojka fotografov s ktorými sa nudiť určite nebudete , fotenie má byť aj zážitok a máte mať z neho krásne spomienky :D sme tu pre vás do konca roka je na všetky svadobné balíčky aj 50€ zľava :D
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?