Hľadám fotografa na svadbu v Humennom 25.02.2017

viete mi poradit dobreho fotografa na celu svadbu plus umelecke fotky v kastiely za rozumnu cenu?
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, na základe Vášho záujmu Vám môžem poslať viac info o nás a našej tvorbe. :-) Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
termin mam volny .. viac info na webe :) dakujem ..
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem, termín je ešte voľný. Pre viac informácií ma neváhajte kontaktovať.
Odpovedať
Profilova fotka
;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Pozrite si naše portfólio, ak by Vás naša práca zaujala, určite nás kontaktujte. 8-) Sme z Humenného :) Za veľmi exkluzívnu cenu Vám vieme momentálne zabezpečiť v našej SVADOBNEJ AKCII - kameraman + fotografa. S pozdravom video-štúdio MAVEX 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Termín mám ešte voľný! Ponúkam foto a video v jednom za bezkonkurenčné ceny, vždy na dohodu so zákazníkom! S profesionálnymi 4K kamerami, dlhoročné skúsenosti, prvotriedna kvalita Prepis záznamov z VHS na DVD, z Digitál 8 z DVD, CD, Mini DV a DV na VHS, DVD a CD. Na mojej stránke je mail alebo tel.číslo, ozvite sa mi, neoľutujete, lebo mám naozaj dobré ceny a odvádzam dobrú prácu ! S pozdravom Maroš
Odpovedať
Profilova fotka
@tibson999 Pekný večer prajem, Váš termín mám voľný. Pokiaľ Vás moja práca zaujme, rád poskytnem viac info. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
:)
Odpovedať
Profilova fotka
Taktiež vám rada ponúkam naše služby sme mladá dvojka ktorá rada vymýšľa ak by sa vám naša tvorba páčila sme tu pre vás :)
Odpovedať
Profilova fotka
@tibson999 Dobry den - Termin mame dostupny
Odpovedať
Profilova fotka
Sme tu pre Vás!
Odpovedať
Článok sa načítava...
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Skuste si obzriet aj moj profil. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@tibson999 Dobry podvecer prajem! Ponukam Vam moju malickost :) , pozrite si moju www-cku a v pripade zaujmu alebo ak by ste mali akukolvek otazku navahajte ma kedykolvek kontaktovat. S pozdravom Riky
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?