Hľadám fotografa na svadbu v Bratislave do 500 €

Profilova fotka
Ahojte! Viete mi prosím poradiť nejakého dobrého fotografa do cca 500eur na fotenie svadby tu v BA ? Ďakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mija29 Pekný deň prajem. Pozrite si aj moje svadobné fotografie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
staci napisat :)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň prajem :-) som Vám k dispozícii. Pozrite si moju tvorbu buď tu na MS alebo na webe a ak Vás zaujme, pokojne ma kontaktujte, rád odpoviem na Vaše otázky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Skùste si pozrieť aj moju prácu. Ak Vás zaujme, rád doplnìm bližšie informácie :)
Odpovedať
Profilova fotka
@mija29 Dobry vecer, trosku mi chyba datum svadby ale tak ak si najdete cas mrknite aj na moju pracu :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám voľný, popozerajte fotografie a cenník na stránke.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
@mija29 pozrite si aj moje svadobne fotografie, viac info na mojom webe
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň ak by sa vám naša tvorba páčila sme tu pre vás
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, pre Vami uvedený termín som Vám k dispozícii.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, bližšie podmienky posielam do mailu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ak ešte nemáte vybratého fotografa a moja tvorba Vás zaujme, môžete ma kludne kontaktovať. Prajem pekný deň :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň, neviem presne o aký termín sa jedná, ale ak by sa vám páčili moje fotografie, kľudne napíšte správu :) Nájdete u mňa aj novinku v podobe USB boxu, s ktorým budete mať svoje svadobné fotografie vždy poruke :-) Takisto spolupracujem aj s úžasnou vizážistkou a skvelým kaderníkom, môžete mať 3 muchy jednou ranou ako sa hovorí :-) Pekný deň
Odpovedať
Profilova fotka
svadobný fotograf bratislava :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 1 roku
Zdravim, trosku to tu obnovim hadam. :) Hladam fotografa na svadbu v Bratislave na 7.júl 2018 Na celodenné fotenie len príprava, obrad a hostina v hoteli plaza, nastajlovane svadobné fotografie o tyzden neskor. Preto potrebujem hlavne “momentkoveho” fotografa.. kto si trúfa? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@majinka29 skúste pozrieť moju prácu, Váš termín mám zatiaľ voľný. Na otázky rada odpoviem
Odpovedať
Profilova fotka
@majinka29 Hladate reportazneho fotografa :-) Takych co to zvladnu dobre je zalostne malo. Pozerajte pri vybere len cele svadby, kto ma len portrety na webe, na toho rovno zabudnite...
Odpovedať
Profilova fotka
@mija29 neviem ci uz mate, ale mam jedneho, ktory okrem fotenia zabezpeci aj zabavu a hladky priebeh svadby
Odpovedať
Profilova fotka
@majinka29 neviem ci uz mate, ale mam jedneho, ktory okrem fotenia zabezpeci aj zabavu a hladky priebeh svadby
Odpovedať
@majinka29 Ja si trufam :) Ak mate zaujem, tak viac informacii a ukazky celych svadieb najdete na mojej webstranke. S pozdravom Vlado
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?