Hľadám fotografa na svadbu v Bratislave 29.4.2017

Hľadám príjemného šikovného fotografa, cenovo ideálne okolo 500 eur, ktorému nerobí problém fotografovať aj ľudí, ktorí sa príliš nevyžívajú v pózovaní pred objektívom, ale chcú pekné fotky :) Máte tipy? Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
termin mam volny, viac info na webe :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, na Váš termín som Vám k dispozícii. Bližšie informácie som Vám zaslal internou poštou.
Odpovedať
@ivanale ahoj, za nas odporucam Martina Švedu, pozri na nete..cena trošku vyššia ale stála za to, je mega príjemný človek, ak chceš pozri aj naše fotky v albume, niektoré som sem pridala, sme nesmierne spokojní a to ja s fotoaparátom kamoška vôbec nie som..ak by si chcela nejaké ďalšie info, kľudne mi napíš správu.
Odpovedať
Profilova fotka
nech sa paci, viac foto na webe.
Odpovedať
Profilova fotka
Neplatíte iba za výber najlepších portrétov. Žiadajte od fotografov celé svadby.
Odpovedať
Profilova fotka
Voľný termín :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, pozrite si moju stránku, kde nájdete cenník aj moju prácu. Ako bonus pridávam ručne robený svadobný album s Vašimi fotkami a dvomi USB v exkluzívnom balení. Pri fotení môžete využiť svadobné rekvizity alebo fotopozadie. V prípade otázok som Vám k dispozícii. Roman
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám voľný, poslal som Vám internú poštu so všetkými informáciami.
Odpovedať
Profilova fotka
termín mám voľný, neváhajte klásť otázky
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň Vám prajem. Ponúkam Vám moje fotoslužby. Pozrite si moju prácu tu na Moja svadba alebo na mojom webe či Fb profile. Ďakujem, teším sa na prípadnú spoluprácu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rada Vám ponúknem naše foto a video služby. :-) V prípade, že máte nejaké otázky napíšte mi prosím IP a ja Vám rada odpoviem. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň Ak ste ešte nenašli fotografa skúste si pozrieť aj našu prácu Váš termín mame momentálne voľný a na mesiac apríl aktuálne ponukame mimosezonnu zľavu 50e V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkame kamerovanie a fotografovanie s profesionálnym prístupom. Ak máte záujem napíšte nám správu a pošleme Vám cenník. Amy Klusová - fotografie Lucka - svadobný kameraman Pekný deň!
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?