Hľadám fotografa na svadbu na 01/10/2016 Levice

Hľadám dobrého fotografa na fotografovanie svadby 01/10/2016 v Leviciach, koho odporučíte? Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, skúste pozrieť moje práce. Termín zatiaľ voľný. :)
Odpovedať
dakujem krasne, viete mi poslat aj cenovu ponuku do IP? dakujem krasne
Odpovedať
Profilova fotka
@mitka99 ahoj, skuste pozriet moje fotky na webe, ak sa budú páčiť, budem rád ak sa ozvete.
Odpovedať
Profilova fotka
termin mame zatial volny, viac info na webe... Ďakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@mitka99 Dobrý deň, termín mám zatiaľ voľný, od internej pošty som Vám poslal ponuku. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, váš termín mám zatiaľ voľný :) v Leviciach idem fotit 2 svadby tento rok, takže nie je problém pricestovať. Ak by sa vám moje fotky páčili, napíšte mi správu a obratom vám zašlem cenník :)
Odpovedať
Profilova fotka
Vas termin mam taktiez zatial volny, skuste pozriet moju tvorbu. Prikladam malu ukazku. Prajem krasny den :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň.Ponúkam vám moje služby.Pripájam ukážku mojej práce.Ak by ste mali záujem,alebo otázky,kontaktujte ma prosím.Ďakujem.S pozdravom Ivana Takácsová
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Termín mám voľný, ak by vás zaujala moja práca kontaktujte ma. Fotografie aj ceny nájdete na mojej webstránke.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ani zo Zvolena pre mňa nebude problém pricestovať. termín mám tiež voľný, ak by sa Vám moja tvorba páčila, ozvite sa. Ivka
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?